Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agresszív, de manipulatív...

Agresszív, de manipulatív kutyával mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
jóanyámék kitalálták hogy kell egy kutya itthonra. elhoztuk a kennelből, viszont engem szó szerint utál. akárhányszor szóltam nekik, hogy ez nem jó konkrétan azt kaptam mindig majd megszokom. a kutya morog, ma pl 2szer megharapott. bármikor amikor ott vagyok folyamat távolodik el. mit lehet vele csinálni? szívesen útnak ereszteném, de sajnálnám azt a 130 ezer forintot amit kidobtunk erre. mit tegyek?
2022. jún. 17. 13:39
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként hol olvastam: kb. az összes kommentedből árad.
2022. jún. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%

#42, És, Neked van? Egy kutyával nem bírsz, de ez még mindig semmi... Úgy beszélsz az emberekkel, mintha Te lennél a király. Állj már le, aztán kérj segítséget a szüleidtől, hogy miért nem tanítottak meg legalább egy minimálisan tisztességesen beszélni a másikkal, na de, mit is várjunk. Ezen felül pedig kíváncsi lennék a kutya környezetére is, hogy egyáltalán hol és hogy él szerencsétlen.


Én befejeztem itt. Azt csinálsz amit akarsz, a kutya helyében pedig szét is tépnélek.

2022. jún. 19. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%

Ömmm, kiteszel egy kérdést, nert annyira egybites vagy, hogy egy kölyök szaporitott Aussieval nem bírsz. Majd miután a kommentelők jelzik, hogy a te készülékedben van a hiba, akkro azt mondodm, hogy “kuss”?


Pubikám, ha ekkora totum factum vagy, akkor miért is született meg a kérdés? :D egy kölyökkutya kifog rajtad, haver. És nem egy kölyök rottieról vagy KÁJ-ról van szó, hanem egy cuki kismaci juhászkutyáról. 😂😂😂


Hidd el, hogy veled van a baj. Írás alapján szociopata hajlamaid vannak. A kutya ezt érzi. Minden bizonnyal fél tőled, joggal. Ezek alapján, fene tudja, mit csináltál vele, lehet, te nem is vetted bántásnak vagy erőszaknak (a mentàlis betegséged miatt), de a kutya okkal nem szeret téged. Nem merült fel benned még soha, hogy miért CSAK téged támad? Azért, pubikám, mert CSAK tőled fél. Minden bizonnyal csinàltál neki olyat, ami miatt nem kedvel.


Nem írtad le, hogy mi váltja ki nála ezt a visekedést, mi a szitu, amikor “agresszív és manipulál”, nem tudjuk, mik a körülmények. Az is lehet, hogy csak játszik, de olyan düddő vagy, hogy ezt nem érted, és bántod érte vagy ijesztgeted. Olyan nincs, főleg nem auusienál még ha szapis is szegény, hoby csak úgy őrjöngve támad kölyökként. Nincs, nem létezik ilyen jelegű agresszió kölykökben, sőt, felnőtt aussieban sem tapasztaltam mèg soha ilyet!


Tartsd magad távol tőle és nem lesz baj.

2022. jún. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
0%
Amugy meg addig "manipulálod" amig nem lesz az.
2022. jún. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!