Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mopsz/francia bulldog gazdik!...

Mopsz/francia bulldog gazdik! Mennyire ugatós a kutyátok? Mennyire őrzi a házat, kertet?

Figyelt kérdés
Házőrzés alatt ugatásra gondolok, nyilván nem betörőfogó fajták :)

2022. jún. 19. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Ugat, őrzi, alkalomadtán, de az az igazság, hogy egyébként mindenkivel barátságos.

Az a helyzet, hogy fizikai méreteinél fogva sem lehet tőle többet várni, minthogy jelez, ugat.

Igen, igazad van, nem betörőfogó fajták.

Annyit tudni kell, ha lusta, vagy nagyon meleg van, akkor az ugatás sem nagyon megy neki.

Szóval ebben a kategóriában ő nem a legjobb, sőt....

2022. jún. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Házőrzés? A kaját sem tudja elvenni normálisan, olyan béna pofája van szerencsétlennek :DD Az enyém mopsz és a neve (Dun)Diego :DD
2022. jún. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én francia bulldogom szokott ugatni házőrzés céljából, de szerintem max halálra nyalogatna egy betörőt :D
2022. jún. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 osztrakHana válasza:
Szia! Nekem egy angol és egy francia bulldogom van. A nap 24 órájából 18-at alszanak. Ha valaki kopog vagy csenget ,csak akkor ugat . Meg amikor játékra hív . A szomszédok észre sem veszik , hogy van kutyánk .
2022. júl. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Huncut Húgi ***** válasza:
Másfél éves mopszim van, imád mindent és mindenkit, de jelez, ha idegen áll meg a kapunál (amúgy benti kutyus, nem engedem ki felügyelet nélkül a kertbe, a babarácson át nézelődik :D) Ugat, ha a többi kutya is rákezdi a környéken. Egyszer engem is megugatott, mikor hazaértem, mert éppen mély alvásból riadt fel, nem ismert meg szerintem hirtelenjében :D Jü jelzőkutya, de szerintem ha összehaverozna a betörővel, akkor felőle vihetnék az egész kócerájt XD
2022. júl. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!