Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Skót Juhász vagy Angol cocker?

Skót Juhász vagy Angol cocker?

Figyelt kérdés
Kezdő kutyás vagyok. Eddig csak 1 kutyusom volt egy tacsi keverék, de nagyon szerettem, okos kutya volt. Szeretnék megint egy kutyát, és ez a két fajta nagyon szimpatikus. Kertes házban lakok, szőrápolásra, sétára ilyenekre van időm, etetni sem ilyen olcsó teszkós kajával fogom, de nem is chappi vagy darling meg ezek az agyonreklámozott tápokkal, mert olvastam, hogy azok sem jók. Csak arra vagyok kíváncsi melyik könnyebben kezelhetőbb. kutyasuliba tudnám vinni természetesen, de nem akarom túlvállalni magam. Köszi a válaszokat! Egyébként tenyésztőtől szeretném, olvastam, hogy a szaporítók rosszak, azoktól csak beteg kutyát kapni, mégha olcsóbb is. Már egy ideje gyűjtögetek törzskönyves kutyára, eddig egy olyan 100-150 ezer jött össze.
2010. szept. 19. 20:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
.
2011. ápr. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!