Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nem viseli el kötést a...

U30rka5a kérdése:

Ha nem viseli el kötést a fülén és a házba való bezártságot, hogy tarthatom távol a kutyám fülén lévő sebtől a legyeket és szúnyogokat?

Figyelt kérdés

2022. jún. 21. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen szert használsz hogy távol tartsd a legyeket? Én az advantixot javaslom
2022. jún. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A legyeket kb. semmi nem tartja vissza, ugyhogy amig nem gyogyul be a seb, addig tartsd bent es figyelj ra, kotes helyett esetleg hasznalhatsz gallert, hogy ne tudja piszkálni.
2022. jún. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fülvédőt nem ajánlottak esetleg? Nekem egy spánieles ismerősöm használ ilyet a kutyáinak toklász szezonban, hogy ne menjen a toklász a fülükbe. Elsőre hülyén néz ki, de célnak igazából megfelel. Kutya fülvédő kifejezésre rákeresve többfélét is találsz.
2022. jún. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a legyes dolgot sose értettem...


Mikor menhelyre bekerül egy olyan kutya, akinek valahogy lett sebe és abban kukacok vannak, az állatorvos kitisztítja, utána meg csak kék lukáccsal, betadinenal kenegetjük és még rá se szállnak a legyek, pedig kint vannak a kennelben.

Ha piszkálja a fülét, adj rá gallért.

2022. jún. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sebes fulet kezeld le charmil kremmel,a szaga miatt a legyek sem szallnak ra. Es szepen betud gyogyulni.
2022. jún. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!