Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bokszer kutya kezdőnek való?

Bokszer kutya kezdőnek való?

Figyelt kérdés
2022. jún. 26. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Valahol mindenkinek el kell kezdeni ugye :)


Amugy nincs veluk gond, szerintem kezdoknek is idealis, csak az oriasi mozgasigenyre keszulni kell, na meg ugye kinti-benti tartas alap.

Az a kerdes, hogy hozzad illik-e, tudsz-e vele eleget foglalkozni, hajlando vagy-e bent tartani, ilyesmik.

2022. jún. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Bokszer :D
2022. jún. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Hát is is, hajlamos a dominanciára, de jó családi kutya. Sokaknál láttam már első kutyaként, ők is valószínűleg azért viselkedtek normálisan mert anya, apa, és több gyerek volt, egész nap volt foglalkozva vele. Van egy másik akit ismerek, neki egy egyededülálló srác a gazdája, de minden nap bejárnak erdőket, parkok, futtatókat, úgyhogy nyugodt okos kutya. Az egyetlen probléma hogy kanokkal összetűzésekbe keveredik, ezt már nehezebben kezelik a gazdik.
2022. jún. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%

Nem.


Inkább Golden retrievert, vagy Berni pásztort.

2022. jún. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%
Vagy esetleg Appenzelli havasi kutya.
2022. jún. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Boxer. Így írják.
2022. jún. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

4-5 vagyok.


Ment a viszon pontozás minden le pontozónak.


Kérdező. Olyan kutyád legyen elsőnek, aminek utána neztél, ne találomra. Én ajánlottam 3 fajtát.


De neked kell tudni, hogy kedvencnek, családi kutyának, vagy épp házörzőnek szeretnéd.


De ha besétálsz egy menhelyre, ott ski tudsz választani egy kutyát, amivel tudsz azonosulni.

2022. jún. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

Amíg a fajta leírásával is gondok vannak nem javaslom. Egyébként teljesen jó lehet, ha rengeteget mozogsz és opció a kutyasuli, de azért ennél több utána olvasással és ismerettel csak.


Viszont rengeteg genetikai, örökletes betegsége van. Ahogy jó idegrendszerű boxer sem terem minden bokorban. És az nem esik jól az embernek, amikor a boxere napi négyszer szó szerint ki akarja nyírni az összes környező állatot és az összes embert, beleértve a gazdákat is. Persze többnyire ez a nem tk-es, szapis gyöngyszemeknél gyakori.

2022. jún. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
86%

Gyerekként azt hallottuk mindenfelé, hogy egy veszélyes vadállat.

Ha rádharap le sem lehet szedni.


Aztán pár éve a szomszédba került egy kölyök.

Nagyon jópofa volt.

Aztán féléves kora körül renoválás miatt a az udvarában dolgoztam.


Nap végére rongyosra nyalogatva rájön az ember, hogy nem egy egyszerű jószág.

2022. jún. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A helyesírásra


[link]

2022. jún. 27. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!