Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Járnál még ezek után ehhez az...

Járnál még ezek után ehhez az állatorvoshoz?

Figyelt kérdés
Kutyám gyomorcsavarodást kapott, mivel nem láttam még ilyet, felhívtam az állatorvost, mondtam neki a tüneteket, erre ő azt mondta, nem akar tippelgetni, és bármi lehet, ha nem lesz jobban a kutya vigyem be. Ezután láttam hogy nagy a baj, még jó hogy észnél voltam és bevittem a non-stop kórházba, ahol megmentették az életét. Ott szembesültem vele, hogy ez bizony a rettegett gyomorcsavarodás. Hazaérve feltúrtam az internetet, és ahogy olvastam a leírt tüneteket, láttam magam előtt a kutyámat, ahogy pontosan ezeken ment keresztül. Az állatorvosban pedig elment a bizalmam, hogy létezik, hogy orvos létére nem tudta azonnal, hogy miről van szó?
2022. júl. 7. 09:35
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
84%
Persze. Kérte, hogy vigyed be. Te helyette elvitted máshová és emiatt elment benne a bizalmad. Nem értem, de hagyjuk.
2022. júl. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Ha nem érted, akkor miért szólsz hozzá? A gyomorcsavarodásnak, mint azt már utólag tudom, nagyon egyértelmű és tipikus tünetei vannak. Egy jó állatorvosnak azonnal mondania kellett volna, hogy s.o.s.-ben irány a kórház, azonnali bevatakozásra van szükség. Pláne mivel németjuhász kutyáról van szó. Ő azt mondta, nem akar tippelgetni, és ha nem lesz jobban, majd akkor vigyem be.
2022. júl. 7. 09:49
 3/50 anonim ***** válasza:
84%
Telefonon nem diagnosztizál, mondta, hogy vidd be. Miért nem vitted be egyből telefonálás helyett? Akkor meg tudta volna vizsgálni. Én legfeljebb időpont miatt telefonálok, ha konkrét probléma van, amihez orvos kell, akkor beviszem, és nem hívogatom az orvost, és még időpontot sem kérek, max. kivárom a sort.
2022. júl. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 Kólauborkával ***** válasza:
89%

És, ha meg nem gyomorcsavarodása van, hanem valami teljesen más lényegtelen, akkor most olyan levelet olvashatunk, hogy a köcsög beküldött az állatkórházba, ott hagytál 20ezret és semmi baja nem volt….

Egy értelmes orvos nem diagnosztizál telefonon… szerintem pontosan azt mondta, amit egy felelös orvos VAKON mondani tud.

2022. júl. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, te magad írod, hogy kérte vigyed be. Nem vitted (nem hozzá). Akkor ezek után mi a bizalmatlanság oda? Gyomorcsavarodást nem csak kórház tud műteni. Komolyan nem értelek.
2022. júl. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
95%

Ha annyira rosszul van a kedvencem, akkor legfeljebb annyit kérdezek a telefonban, hogy mikor jöhetünk.


Én nem látom be, miért ne bízhatnék ebben az orvosban. Az nem az ő hibája, hogy Te heszitáltál, végképp nem az ő felelőssége a felelős állattartásra megtanítani.

2022. júl. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
61%
troll
2022. júl. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
83%

Ennyiből nem tudjuk, hogy te milyen tüneteket láttál (amikor írod, hogy nem ismerted fel a betegségeket) és mit mondtál telefonon az orvosnak.

Ha most bemondod, hogy a kutyád puffadt és étvágytalan, az nem csak a gyomorcsavarodás lehet.

2022. júl. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
20%

Komolyan nem értitek? Az orvos azt mondta AKKOR VIGYE CSAK BE HA ROSSZABBUL LESZ. A tünetek alapján tudnia kellett volna, hogy gyomorcsavarodás, még se mondta, hogy vigye be, CSAK HA ROSSZABBUL LESZ.


Az már más kérdés, hogy a kérdező miért telefonálgatott ahelyett, hogy egyből bevitte volna.

2022. júl. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
90%
És? Ez kizárja, hogy azonnal bevigye?
2022. júl. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!