Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Reménytelen a szobatisztaság?

Reménytelen a szobatisztaság?

Figyelt kérdés

Van egy francia bulldogom (3,5 évesen vettem), több mint 2 hónapja van nálam. Imádnivaló kutya. Egy problémám van vele: még mindig nem szobatiszta. Az előző francia bulldogom is 3 éves korára tanulta meg a teljes szobatisztaságot, addig -bár egyre ritkábban- de bepisilt. A többi kutyámmal sosem volt ilyen gond, 1-2 hét alatt megtanulták, csak a bulldogokkal. Ennyire lusták jelezni vagy kimenni a kertbe?

Hogy lehetne leszoktatni erről? Amúgy kinti kutya volt, azt gondoltam, így főleg könnyen megtanulja a szobatisztaságot, mert általában szívesebben végzik el a dolgukat kint, mint bent.


2010. szept. 20. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Kan vagy szuka? mert ha kan akkor szerintem ennyi idősen inkább a területét jelölgeti, mintsem hogy ne legyen szobatiszta...
2010. szept. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hátha kinti kutya volt könnyen lehet hogy fel fázhatot :S de akkor bizony az orvos sos-be.hányszor viszed ki?kölyök korában hányszor vitted meg most 3,5 évesen?amig nem szoba tiszta addig kb 2-3-4 óránként vidd ki az udvarra és egy idő útán fokozatosan nővelni kell az időt pl:nem 2-3-4 óránként hane 5 óránként avgy 4-5 óránként és igy továbbb avyg csak egy fél óra feltolásal.sok sikert :D
2010. szept. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!