Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek ilyen tapasztalata?

Van valakinek ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
7hós yorkiem elég étvágytalan /egy pár foga még nem esett ki/tudnátok vmi kaját ajánlani amit nagyon szeretnek? Mit főzzek neki? a tápot is csak néha eszi meg azt is kézből! Vagy menjek dokihoz vmilyen vitaminért?
2010. szept. 21. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
a yorki már csak ilyen...nézesd meg dokival..válogatós kis "dög"
2010. szept. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ne haragudj de el kényeztetted a kutyusodat nagyon mert kézből soha nem szabad etetni.szerintem ezt biztos fogja szeretni :D 2-3-4 napig elég azthiszem kb. 10-20dkg csirke mell,ezt meg főzzük vagy sütjük csak úgy magába.aztán egy kis répa,kukorica,sajt és ezt is meg füzük forró vízbe,egy 25 dkg rizst is kifőzünk neki és az egészet össze keverjük

biztosan szeretni fogja és izleni is fog szerintem neki :D sok sikert

2010. szept. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kapta ő sosem kézből a kaját,csak mióta nem akar magától enni...
2010. szept. 21. 13:28
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...jöhetnek még..
2010. szept. 21. 13:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy eteted? Mert én is szinte biztos vagyok benne, hogy az elkényeztetés az oka. Ha nem eszi ami van, akkor kap valami finomabbat. Ebből lesz az, hogy egy idő után már semmit nem eszik, mert mindig valami finomabbat remél.
2010. szept. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen ez így van ha nem eszi meg a tápot akkor kap mást..de mától megpróbálom azt h reggel elérakom ha nem hát nem,elveszem és nem kap mást és majd a a köv etetésnél megint odaadom neki....
2010. szept. 21. 13:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Haha, hatalmas színészek amúgy, szóval ha minőségi tápot adsz, és amúgy egészségesnek is tűnik, ne dőlj be neki.


Elé teszed, nem kéri, elveszed. Este megint elé teszed, ha megint nem kéri, megint elteszed. Ne dőlj be az esdeklő szemeknek, légy kemény :)


Ne aggódj kutya még minőségi táp mellett sosem halt éhen. Az enyém egyszer egy más jellegű hiszti miatt 5 napig koplalt, már komolyan aggódtam. De az ötödik napon belátta, hogy nekem lesz igazam, és ő a hülye, azóta sosem volt gond a kajálással.


Konrad Lorenz egyszer laboratóriumi körülmények között 49 napig éheztetett egy kutyák, folyamatos vizsgálatok mellett persze. 49 nap után került olyan egészségi állapotba, hogy már muszáj volt megetetni.


Tehát ha 2-3 napig húzza az orrát, ne aggódj. Ha tényleg éhes lesz, enni fog.

2010. szept. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!! :)
2010. szept. 21. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!