Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » FONTOS! Iskolai kisállat...

FONTOS! Iskolai kisállat napra vigyem el cicámat, kutyámt, vagy ne? Mit vigyek, mire készüljek?

Figyelt kérdés
Igazság szerint a tanárnő csak a masekomat engedi, hpgy vigyem. Én 14 éves vagyok, tehát azért már elég felelősségteljes vagyok, de eddig még soha nem vittem... Aznap 5 órám lesz, de lehet hogy anya vagy apa behozza 4. órán. Mit vigyek? Van egy táska, aminek az alja kemény, hogy kényelmes legyen. Van nyakörve, lesz rajta póráz, viszek enni inni. És még mit vigyek? A cicus 6 hónapos, a jelenlétemben nyugodt , lekopogom. A válaszokat előre is köszi. Ui.: Azért nem fogom mindenkinek engedni, nehogy megijedjen.
2010. szept. 21. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Kutyud milyen fajta?
2010. szept. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Szerintem inkább akkor a 4. órádra vigyék be, minél kevesebbet kelljen a cicusnak ott töltenie! És így almot sem kell neki vinned, hiszen biztos kibírja 1-2 órát! Amiket írtál, hogy viszel teljesen jó, más nem is kell! Nagyon vigyázz rá, ha ideges el ne szökjön mert akkor bizony elveszhet örökre ha kiszökik az utcára.
2010. szept. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

* hogy nem engedi a tanárnő?

Amúgy a cicunak más nem naonn kkell...

Mégis én inkább kutyát vinnék, mert az nem tudna elszökni.

Nekünk is volt kisállatnap, én akkor a cicámat vittem, aki naon naon barátságos :) ő kibirta a simogatást,gyomrozást dorombolva...

Én 13 vok :)

2010. szept. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen az a kisállat nap? Nálunk az ebrendeletben benne van, hogy kutyát tilos bevinni oktatási intézmény területére, kivéve vakvezető, terápiás, stb. ebek. Ha gyerekkoromban lett volna ilyen lehetőség nálunk is, no meg lett volna kutyám, akkor én is szívesen bevittem volna.
2010. szept. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, én a helyedben nem vinném be őket. Az én kutyám terápiás kutya, 8 hetes kora emberek között mozog, ő hozzá van szokva a tömeghez. Egy olyan kisállatnak, aki nem így nőtt fel hatalmas stressz egy ilyen szituáció...Idegen emberek, szagok, zaj stb. Ha esetleg mégis úgy döntesz, hogy beviszed a suliba a kutyádat, akkor oltási könyv legyen nálad, amiben az orvos a kötelező oltásokon kívül igazolja, hogy a kutyus 3 hónapnál nem régebben volt féreghajtva.
2010. szept. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a kutyi törpe uszkár, de a tanárok szerint a kis kutyák sokkal agresszivabbak... speciel az enyém nem...
2010. szept. 21. 15:58
 7/7 A kérdező kommentje:
amugy köszi, még nem döntttem, de még irhattok! az eddigi válaszokat köszi.
2010. szept. 21. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!