Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 éves tacsi tényleg belehalna...

6 éves tacsi tényleg belehalna ha először szülne?

Figyelt kérdés
Azt mondta az állatorvos hogy ő már nem szülhet mert még nem szült és 6-7 évesen már veszélyes az első szülés minden kutyánál.

2022. júl. 23. 00:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A tenyésztést ne keverd ide. Ez szaporítás lett volna. Abból is a mocskosabb fajta, hisz nulla hozzáértésed van.
2022. júl. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kérdező az előzőekhez írnék én is, a kutyák is állatok, nekik nincs "anyai ösztönük". Nagyon sokszor jönnek azzal emberek, hogy tapasztalja meg az anyaságot, de hidd el, náluk nincs ilyen! Ellik mert vemhes lesz és ennyi, nem jókedvében teszi.


Én is akartam volna kiskutyát, mert imádom a mostanimat, de annyi kutya van a mehelyeken, hogy onnan fogok majd elhozni egyet, ha ejön az ideje. Meg hidd el, a kölyke már nem lenne "ugyanaz" a kutyus :)

2022. szept. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!