Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van kiskutya simogató vagy...

Van kiskutya simogató vagy bármi hely ahol kiskutyákat lehet nézni?

Figyelt kérdés
A barátnőm imádja a kiskutyákat (gondolom mint 100 nőből 99) és szeretném elvinni valahova ahol sok kiskutya lenne 1 helyen. Budapesten elunk de bárhol jó.

2022. júl. 25. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Dehogy is! Szerencsére ilyen óriási baromságot még nem talált ki senki sem! Az kéne még, főleg most, amikor ennyire nagy parvo járvány van! Halomra pusztulnának a kutyák rengeteg fájdalom közepette, ha minden idióta bejárna hozzájuk egy kis simogatásra!

Drága kérdező, remélem nem tervezel állattartást ennyi ésszel.

2022. júl. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Helyi menhelyeken nézzetek körül, önkéntes sétáltatóknak is nagyon örülnek. Az illatos úti menhelyet ajánlom.
2022. júl. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Én is azt tudom ajánlani mint a 2-es válaszoló, hogy menhelyeken vállaljatok kutysétáltatást.

Pár éve én is havonta 1-2szer mentem, szuper aranyos kutyusokat ismertem meg akik rettentő hálásak voltak a szeretetért amit a rövid idő alatt kaptak.

Sajnos már saját két gyerek és két kutya mellett nem fér bele az időmbe.

2022. júl. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Szia! Van egy olyan kávézó Budapesten, ahol kávézás, vagy egyéb dolog ivása közben lehet simogatni állatokat. Kutyust, cicát, sünit, kígyót, kaméleont, papagájt, és még ha jól emlékszem nyuszit is.
2022. júl. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
4: én is voltam hasonló helyen. Hadd ne kelljen kifejtenem, de borzalmas élmény volt. Bezáratnám az összes ilyen helyet, a tulajokat pedig úgy megbírságolnám, hogy évekig kelljen nyögniük. Undorító állatkínzas ami az ilyen kávézókban megy.
2022. júl. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Menjetek menhelyre önkénteskedni.
2022. júl. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Menjetek menhelyre, de előtte kérdezzétek meg, hogy vannak-e olyan kölykök, akiknek már megvan az oltási sora és dögönyözhetőek.
2022. júl. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Utlsó, a parvo jelenlegi típusai ellen nem véd meg az oltás eléggé. Oltott kölykök is kapják el sorban a parvot. Kölyök kutyához nem engedünk be mindenféle ostoba idegent!
2022. júl. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem a parvót előbb fogja egy másik kutyától elkapni a kölyök, a gondozó ugyanúgy beviheti, egy év alatt még kölyöknek számít egy kutya és három hónapos kortól, ha megvannak az oltások már sétálni is kiadják.

A tudatos gazdák meg a saját kölykeiket is viszik mindenfele a szocializáció miatt (komplett oltási sorral nyílván).


Teljesen életidegen amit írsz. Igen, veszélyes a parvó, de a menhelyek többsége bőven megengedi, hogy 3-4 hónapos kortól kontaktálj a kutyákkal és sok helyen meg amúgy is mennek a sorra a felnőttek közé.

2022. júl. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!