Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a keverék kutyám a természe...

Ha a keverék kutyám a természetben így áll be, akkor biztos hogy van benne vizsla?

Figyelt kérdés

[link]


Amastaff/pitbull biztos van benne a külleméből ítélve, állatorvos is mondta (meg sajnos más kutyákkal agresszív) de érdekelne, hogy milyen fajta lehet még benne.



2022. júl. 27. 19:40
 1/6 A kérdező kommentje:

UI:


A képen nem a kutyám van, ez csak az állásához, felvett póz hoz illusztráció.

2022. júl. 27. 19:40
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amíg el nem olvastam az utólag írt kommentedet #1, addig majdnem biztos voltam benne, hogy vizsla is van benne...😆😅- amúgy, válaszolva a kérdésedre; nem tudom. Így nehéz megmondani. Nem tudsz róla küldeni esetleg egy képet? Sokat segítene. 🙂


UI: attól még hogy így pózolt, nem jelenti azt, hogy biztosan egy vizsla. Akármilyen vadászkutya tud így pózolni. Sőt... nekünk volt egy mudink, ( terelokutya ), ő is ugyanezt csinálta, mint sok más kutya is, mert mindeggyikben van vadászöztön. 😌🐶🐕🐩🦮🐕‍🦺

2022. júl. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Nem jelenti azt
2022. júl. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Ez a "póz" ugyan leginkább a vadászkutyákra emlékezteti az embert, de minden fajtánál előfordulhat, még a csivavánál is, hiszen a vadászösztön idézi elő, ami minden fajtában megvan a mai napig. Hol jobban, hol kevesbé, de bennük van, hiszen ragadozók. Inkább a saját kutyádról tegyél fel képet.
2022. júl. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Amstaff jellegu kutyam van, ugyanigy beall, ha hall valamit a bokorbol. A vadaszoszton benne van.
2022. júl. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Nekem egy kis zsebcirkáló dobberman-pincher-tacskó-csivava-keverék kutyám van (mentett kutya, kb 4-5 éves), és pont igy áll be, ha kiviszem a természetbe. De ugyanakkor, ha jön egy nyúl, vagy akármi más állat, akkor az igy beállott pózból hirtelen sarkonfordul, és visszarohan hozzám, szószerint majdhogynem felmászik rám (mint egy mókus a fára) és felkéredzkedik, hogy vegyem fel. Szóval nem egy támadó-vadászó eb. De a póz, ami a képen van, az egy az egyben ilyen.

Néha meg úgy áll be, mint egy macska, kicsit lelapulva, ugrásra készen, de, hogy abból a pózból hogy képes visszaviharzani hozzám, azt ne kérdezd, de megteszi. Nem gondolom, hogy az enyémben lenne akár vizsla, akár macska, akár mókus vér. Csak egy kis zsebcirkáló, akinek ki tudja milyen élete volt előttem, hogy ilyen félős lett.

2022. júl. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!