Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem akarok börtönbe kerülni...

Nem akarok börtönbe kerülni nem én hibám miatt mert a kutya megtámad valakit?

Figyelt kérdés

Van egy kutyám, hazörző dobermann. Erre is vettem. Az élet úgy hozta, hogy az anyukámat magamhoz vettem akire már figyelni kell. Nem 0-24-ben azért, és bárhová képes még elmenni magától, de azért vannak már dolgai. Sajnos én munkába elmegyek, és többször láttam, hogy kiteszi a kukát, vagy molyol valamit a kapu előtt és tárva nyitva a kapu. De nem érti meg hogy ez életveszélyes így. A kutya meg támad. Eddig isteni szerencse, hogy senki nem jött akkor. De ez tényleg valami eszméletlen szeremcse. Csakhogy ez nem lesz mindig így. Ha valakit szétszed a kutyám én nevemen van, hiába nem én vagyok a hibás.

Mit tudok tenni, hogy ezt megelőzzem.


2022. júl. 28. 14:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Lool idióta fªsz

Az ilyennek nem szabadna kutyát tartani

(Egy rottweileres)

2022. júl. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te amúgy normális vagy? Vagy van valami hivatalos papírod az ellenkezőjéről?

Még kutyát nevelni sem tudsz, közveszélyes a kutyád, agresszív mint a gazdája. Viszont az hogy bármilyen kutyát is felmosórongynak merészelsz nevezni (gondolom a kistestűekre gondoltál) egyértelműen azt mutatja, hogy a mikropéniszed miatt döntöttél egy nagytestű kutya mellett.

Amolyan farokhosszabbító amellett hogy biodísz a kertbe. Sajnálom szegény kutyát, sokkal jobbat érdemelne egy ilyen selejt gazdánál.

2022. júl. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom itt pár komment törlésre került - a szövegkörnyezetből ítélve - de ha technikailag nézzük csupán a kérdést, akkor én olyat csinálnék, mint ami állatkertekben/vadasparkokban van, vagy a jobb kutyafuttatóknál, hogy van egy kisebb, lekerített zsilip rész.
2022. júl. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, biztos hogy neked nincs ki a négy kereked mivel nem neveled a kutyád aki ezért agresszív és szökik.
2022. júl. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs ki a négy szemed"


Mi van? 😂😂

2022. júl. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
És még primitív is vagy. Nem csodálom hogy ilyen a kutyád. Amilyen a gazdája..
2022. júl. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
98%

Dobermann rohadtul nem hazorzo te szerencsetlen, hanem munkakutya, akivel kokemenyen kell dolgozni minden egyes nap.

Normalis vagy, hogy ugy tartasz egy ilyen fajtat, hogy fingod nincs rola, hogyan kell nevelni meg foglalkozni vele? Raadasul szerencsetlen beteg anyad mellett?

2022. júl. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Lány létedre meg kifejezetten gusztustalan ez a primitív putris stílus amiben válaszolgatsz a hozzászólásokra.
2022. júl. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Te antinő, szégyellheted magad. A stílusodért is, meg a felelőtlenségedért is. Szerencsétlen kutya gondolom azért agresszív, mert nemhogy feladatozni nem szoktál vele, de sétálni sem, mert mucsaröcsögén az nem szokás. Teli van levezetetlen energiával, meg ugye nevelve sincs, csak tengeti az ingerszegény kis életét a kertben.

És persze mindenki más a hülye meg az idióta, csak te vagy helikopter.

Az ilyeneket el kéne tiltani az állattartástól. Totálisan alkalmatlan vagy rá.

2022. júl. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
12%
Azért valjuk be ezerszer több millió kutya van ennél rosszabb helyzetbe még is ezen rugóztok hogy nem neveli a kutyáját. Persze én már nem látom a törölt kommenteket de mindegy is. Sajnos ha kimegy a kutyád és bánt valakot akár otthon vagy akár nem az a te hibád lesz. Szerintem anyud már nem fog elmászkálni messzebb helyekre így olcsóbb megoldásként az sem lenne rossz ötlet ha kulcsra zárnád a kiskaput.
2022. júl. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!