Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem akarok börtönbe kerülni...

Nem akarok börtönbe kerülni nem én hibám miatt mert a kutya megtámad valakit?

Figyelt kérdés

Van egy kutyám, hazörző dobermann. Erre is vettem. Az élet úgy hozta, hogy az anyukámat magamhoz vettem akire már figyelni kell. Nem 0-24-ben azért, és bárhová képes még elmenni magától, de azért vannak már dolgai. Sajnos én munkába elmegyek, és többször láttam, hogy kiteszi a kukát, vagy molyol valamit a kapu előtt és tárva nyitva a kapu. De nem érti meg hogy ez életveszélyes így. A kutya meg támad. Eddig isteni szerencse, hogy senki nem jött akkor. De ez tényleg valami eszméletlen szeremcse. Csakhogy ez nem lesz mindig így. Ha valakit szétszed a kutyám én nevemen van, hiába nem én vagyok a hibás.

Mit tudok tenni, hogy ezt megelőzzem.


2022. júl. 28. 14:23
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Persze, az idiota emberek miatt vannak sokkal rosszabb helyzetben levo kutyak, de ez is eleg nagy baj szerintem!!!

Es ha szettep egy gyereket? Vagy az anyukajat?


Azert is fajt ezt nekem olvasni, mert a dobi alapvetoen nem egy agressziv kutya, nekem is volt, de persze normalisan tartottam. Kivancsi volnek, hogy a kerdezo vajon mit csinalt meg vele, amiert ilyen lett.

2022. júl. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!