Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelent, ha egy kutya...

Mit jelent, ha egy kutya kihúzva, lassan lépkedve szem kontaktust tartva közelít meg egy másik kutyát?

Figyelt kérdés

2022. júl. 28. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Játszanak? Nálunk legalábbis akkor szoktak így viselkedni, hirtelen összeugranak aztán futnak körbe-körbe az udvaron mint a bolondok. :D
2022. júl. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Vagy épp párbaj készül.


Helyzetfüggő hogy kik a szereplők.

2022. júl. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Merev a mozgása? Akkor agresszió.
2022. júl. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
88%
Ez normális. Csak felmérik egymást. Az én kutyám is így szokta.
2022. júl. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Így cserkészte be a németjuhászom az "áldozatát"...

Lehet támadás, lehet játék a végén egy farkcsóválással való odébbállással. Inkább támadás amúgy. De te mit láttál, mi lett? :)

2022. júl. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Harc.
2022. júl. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Saját kutyámról van szó. Én azt látom, hogy domináns a kutyám. Sokszor a fentebb leírt módon közelíti meg a kutyákat, főként a nála nagyobbakat. Van 2 másik kutyám, de sosem tapasztaltam náluk ilyet és nem igazán tudom értelmezni. A másik kutya általában inkább odébb áll, elkerüli vagy játékra hívja a végén. Volt olyan félénkebb kutya, aki megijedt tőle.
2022. júl. 28. 22:12
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem csodálom... Keress rá hogy kutya testbeszéde, biztos segít értelmezni azt amit láttál.
2022. júl. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%
A kutyad fel a nagyobbaktol. Nem bizik benned,h meg tudod vedeni vagy nem volt kiskoraban odaengedve nagyobb kutyakhoz is illetve szocializalva,h megtanulja felismerni,h melxik kutya orul neki melyik nem. Tanitsd neki most utolag. Ugye felismered,ha egy kutyanem orul a tiednek es megtamadna akutyad ,ha odamennetek? ??….
2022. júl. 29. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó, az a kutya aki merev tartással, magát kihúzva megy más kutyákhoz, tartja a szemkontaktust, az BIZTOSAN nem fél.
2022. júl. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!