Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon miért nem tudja tartani...

Vajon miért nem tudja tartani 4 óra után?

Figyelt kérdés
6 éves ivartalan kan kutya, 3-4 órával séta után már csepeg a vizelete, nyalogatja magát. Egészséges, nem beteg.
2022. aug. 1. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Ezek szerint nem egészséges. Ki kellene vizsgáltatni!
2022. aug. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Egészséges kutyának nincs vizeletcsepegése. Ez inkontinencia, ki kell vizsgáltatni a mögötte álló okot.
2022. aug. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Nalunk is igy volt, kiderult, hogy hugykoves es durva hugyholyaggyulladasa van, antibiotikum is kellett.


A hugyko miatt gyogytapot kell ennie egesz eleteben, de ez segitett, konkretan 1 het specko tap meg az antibio utan mar vissza tudta tartani normalisan.


Vidd el allatorvoshoz, de mar ugy menjetek, hogy viszel vizeletet is, hogy az orvos meg tudja vizsgalni.

En a patikaban vettem vizeletgyujto poharat es nagyon resen voltam a setaknal, amikor pisilt, gyorsan odaraktam, igy sikerult gyujteni ertekelheto mennyiseget.

2022. aug. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Prosztata gond is lehet
2022. aug. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk kullancsfertőzés után volt ilyen.
2022. aug. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
5 nálunk is, két imizol után.
2022. aug. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Nem írtad, de ha volt kivizsgáláson, labor, minden és 100%, hogy nem beteg és csak most jelentkezik ez nála, illetve, ahogy hidegebb lesz elmúlik abban az esetben lehet a meleg miatt többet iszik és ez az oka.


Ez viszont csak akkor érvényes, ha volt kivizsgálás és csak a melegben jelentkezik ez a probléma.

2022. aug. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%

Terapias csontleves

[link]


[link]


Nekunk bevalt. Meg en is ezt eszem.

2022. aug. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

Ivartalanított kutyáknál sűrűn előfordul a vizeletcsepegés.


Fordulj az állatorvoshoz.

2022. aug. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%

Nekem a szukam inkontinenciaval kuzd Energyvetes cuccokat ajanlom. (kingvet es gynvet van inkontinenciara) nekunk bevalt.


Nem mondom, van hogy elofordul meg csepegtetes, de abszolut nem napi szinten.


Illetve ami erre van gyogyszer majkarosito, nalam meg majproblemas a kutya, szoval kizartuk.

2022. aug. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!