Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hoopers tapasztalatok? Minden...

Hoopers tapasztalatok? Minden érdekel.

Figyelt kérdés

Van egy 4 éves kutyám, akivel sok kutyás sportot kipróbáltunk már, egy ideje nézegetem a hooperst is.

A kipróbált sportok alapján az a tapasztalatom, hogy rövid időre pörgethető fel és a monoton feladatokat hajlamos elunni. Abszolút hobbi kutya, de a gyakorlást komolyan vesszük, nyilván vannak hibáink, hiányosságaink, de a teljesítményünket így is erős közepesnek mondanám, hobbi kutyákhoz képest nagyon ügyes, de valódi sportkutyák között azért eléggé a mezőny végén vagyunk.

Agilityt nem próbáltuk, mert az egyik csípője B-s, így az ugrásokat nem erőltetem.


Van annyira fiatal itthon a sport, hogy kezdő gazdik is tudnak eredményt elérni?

Budapesten tudtok ajánlani jó sulikat hozzá?

Mire kell figyelni, mit hogyan érdemes felépíteni? Vannak trükkök, technikák, amik hasznosak lehetnek kezdőként?

Lakásban lakunk, itthon nem tudok pályát építeni neki otthoni gyakorláshoz, így is érdemes belevágni?



#sport #Hoopers
2022. aug. 3. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
2022. aug. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, az oldalt már végigböngésztem, esetleg személyesebb tapasztalata nincs senkinek?
2022. aug. 4. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!