Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hűtőmellény tapasztalatok?

Hűtőmellény tapasztalatok?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt találtam, valóban jó? Kaukázusi kutyának szeretném. Sajnos a házban nem marad meg a kutya, kint akar lenni, viszont nagyon meleg van, szeretném neki elviselhetőbbé tenni.

Illetve kb mennyit bír? Vagy folyamatosan hűt, vagy hogy működik?


2022. júl. 21. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Kaunak szerintem halottnak a csók. Igen nagy és sűrű a szörzete. Kint oldd meg, hogy tudjon valamiben megmártózni.
2022. júl. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van kint egy széles dézsa, abban napjában többször fürdetem (magától nem megy bele sajnos) de csak a fedő szőrét éri, nem ázik át a bőréig, hiába fektetem bele. Illetve friss víz természetesen mindig van előtte. Csak gondoltam kéne valami még pluszban. Azt olvastam az ilyen szőrű kutyáknak nem szabad nyírni, így az is kilőve :/
2022. júl. 21. 14:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Aljszőrkiszedővel neki lehet menni, hogy könnyebb legyen neki, és ha ásott hüvigödröt, akkor azt időnként lelocsolhatod.
2022. júl. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rendszeresen fésülöm, persze.

Viszont gödröt nem ásott magának.

2022. júl. 21. 20:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kistestű (8-9kg) kutyánál használok ilyet rövid sétához, arra elég, annyira melegek vannak, hogy viszonylag hamar megszárad még úgy is, ha beteszem a hűtőbe bevizezés után, akkor kicsit jobb a hatásfoka, de szerintem nem tesztelték ennyire melegben, mint amik most vannak. Te mire akarod használni? Hosszú órákra azért nem elég, még ha van is a te kutyádra való méret, illetve nekünk is van másféle is, ha hosszabb időre kell, de van, hogy csak letusolom a kutyát, és majd megszárad. Otthonra inkább valami hűtőmatrac lehet jó, feltéve, ha használja a kutya, mert az enyém nem fekszik rá magától például, ha melege van, a járólapon hűsöl.
2022. júl. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!