Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyàm túlette magát most...

A kutyàm túlette magát most nagyon rosszul néz ki, szerintem nagyon rosszul van ès akkora a hasa mint eddig soha. Mit lehet tenni? Nem lesz baja?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre köszi!

2022. aug. 4. 22:08
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Elvittem sétálni meg masszíroztam finoman a gyomrát egy picit. Most vidámabbnak tűnik, hallom ahogy beindult a gyomra és fingott is az előbb. Még egy órát mellette leszek.
2022. aug. 4. 23:15
 12/18 A kérdező kommentje:
Egyébkénr havanese kutya ha ez számít
2022. aug. 4. 23:31
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Félve kérdezem, hogy van azóta?
2022. aug. 5. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
87%
Fereghajtas megvolt? A ferges kutyak is pont ilyen tuneteket mutatnak. Ha csak sokat evett, akkor is megvan a tanulsag, kolykoknek tobbszor keveset kell adni, attol fugg hany hetes, de akar 4-5x is.
2022. aug. 5. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Hajnal 3 ig fenn voltam végül figyeltem ahogy alszik meg figyeltem a pulzusát. Most reggel már ő ébresztett engem :)

Picit lejjebb ment a hasa de ma diétáztatom.

2022. aug. 5. 07:51
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Es jo lenne ha osszeszedned magad es legkozelebb jobban figyelnel.

Nem zabalhat kontroll nelkul! Legyen kiszamolva az adagja.

2022. aug. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 NTBS ***** válasza:
100%
Legközelebb adj neki kevesebbet.
2022. aug. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerencséd volt. Ennyi.

Gondolom ha a gyereked lett volna sz*rul akkor is itt teszel fel először kérdést, aztán minden jó tanács ellenére teszel rá mások mit mondanak.

Örülök, hogy jobban van a kutya, de nem rajtad múlt.

2022. aug. 17. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!