Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ferden tartja a fejet es...

Ferden tartja a fejet es nyuszog a kutya. Mitol lehet?

Figyelt kérdés
Tudom, alltorvos, de reggelig ez eselytelen. Addig is legalabb jo lenne tudni, hogy mi okozhatja, soha az eletben nem hallottam eddig nyusziteni, de most eleg gyakran csinalja. Belevilgaitottam mindket fulebe, de semmit sem latni.
2022. aug. 5. 21:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Toklász nem mehetett bele?
2022. aug. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Enis gondoltam arra, de nem lattam semmit benne, reggel meg semmk baja nem volt, elmentem munkaba, mire hazajottem mar ezt csinalja.
2022. aug. 5. 21:22
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Toklász, fülgyulladás, és súlyosabb oka is lehet, de az első kettő a gyakori.
2022. aug. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mik lehetnek azok a sulyosabb okok, sajnos hugommal volt ma itthon egyedul, aki utalja a kutyamat, lehet, hogy megutotte vagy ilyesmi?
2022. aug. 5. 21:25
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha sérülésre, bántalmazásra gyanakszol, az sem kizárt sajnos ilyen tünetnél. Azért ne vedd elő a tesódat, mert ha tényleg csak fülgyulladás, ami nem ritka gond (főleg lógó fülű kutyusoknál) utána baromi kínos lenne a vádaskodás.


Nézd meg a videót [link]

2022. aug. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ez az állatgyűlölő mindig belepofázik mindenbe...
2022. aug. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Logo fulu, de eddig sosem fajt a fule(legalabbis nem mutatta a tuneteit) es mar 7 evss
2022. aug. 5. 21:33
 8/16 anonim ***** válasza:
63%
Bevan oltva parvo ellen? Mert a ferde fejtartás a parvo egyik tünete is lehet.
2022. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
8as, hasmenéssel is jár, nem is akármilyen szinten, arról viszont nem esett szó, hogy fosna a kutya....
2022. aug. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A húgod nem tudja mi történt vele? Nem arra gondolok, hogy bántotta volna, de ez így elég tág idősík, hogy reggel semmi baj, hazaérsz munkából és nyüszög, fájdalma van.


Tehát, nem tudja pontosan húgod mióta nyüszög a kutya? Illetve közvetlen előtte mit csinált?

2022. aug. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!