Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajtát nem tartaná...

Melyik kutyafajtát nem tartanád soha - és miért?

Figyelt kérdés
2022. aug. 9. 22:09
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
96%
Bulldogok- mert nem tartom etikusnak a tenyésztésüket sem.
2022. aug. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
96%

Általában a nagyon kicsi típusúakat, mint yorki, bischon, mopsz stb. Semmi baj nincs velük, szimplán nem az én világom.


Legjobban azokat szeretem, amelyiknek ha két lábra áll, sikerül a vállamra tennie a mancsát 😃


Most is nagy kutyám van.

2022. aug. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Mopsz. Tudnám szeretni ha meglenne már, de velük kapcsolatban vannak fenntartásaim.
2022. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
97%
Ölebeket. Nem az én világom, és valahol sajnálom is őket hogy az emberek divathóbortja miatt torzították őket olyan méretre ami már nem igazán kutya a szememben.
2022. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
94%

Nyomott orrú-félnék, hogy megfullad

Extrém rövid lábú - jelenleg lépcsős házban élek, ez valószínű nem nagyon fog változni és nem akarnám, hogy a kutyám lebénuljon...

Bull típusú - az a fránya sztereotípia...

Terrierek - bár most pont van, de rengetegszer megfogadtam már, hogy soha többet :P

Meg igazából mindenféle fajta, ami beteges és/vagy nem szeret dolgozni és az emberekkel kooperálni, kivéve pásztorkutyák.

2022. aug. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
94%

Bulldogok, mopsz - mert nem bírnám elnézni, hogy egész életükben szenvednek, még a lélegzetvétel is nehéz számukra.

Kopasz kutya - mert ijesztőek.

Berni pásztor, német dog és hasonló rövid életű, beteges fajták.

Nagyon kicsi fajták, pl yorki, csivava - a kutyáknak van egy szuper képességük, az ölelgetésük gyógyítja a lelki sebeket, de a nagyon pici kutyákat nem lehet jól átölelni.

Egy fekete labradorom és egy ezüst színű amstaffom van most, két kan.

Előttük egy németjuhász és egy beagle volt, két szuka.

2022. aug. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Szintén ölebek , soha nem vonzottak, nem tudnék magam mellett elképzelni egyet...főleg nem egy Yorkit, vagy csivavat...nem az én világom :)
2022. aug. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
94%
Tacskó,mopsz,yorki,csivava,német dog,bernáthegyi. Nincs bajom ezekkel a kutyákkal csak nem vennék ilyen fajtákat magamtól.
2022. aug. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
79%
A Yorkshire terrier nem ölebnek lett kitenyésztve. Mint a neve is mutatja terrier. Patkányozásra a XIX-ik században. Egyébként egy nagyon szerethető, tanulékony kutya, akiben benne van még a terrier vér.
2022. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
92%
Én ezeket a patkányszerű törpéket. Mops...
2022. aug. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!