Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan játszotok a kutyátokkal?

Hogyan játszotok a kutyátokkal?

Figyelt kérdés
csak érdeklődöm ki hogy játszik kedvencével hátha mond valaki valami új játékot
2010. ápr. 5. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Frisbee, futok ő meg fut utánam, néha birkózunk, mindenféle trükkök, hogy pl átugorjon a lábamon. Ilyesmik :) És te?
2010. ápr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
labdázok vele,birkózok, rongydarabot húzgálunk
2010. ápr. 5. 16:11
 3/8 anonim ***** válasza:
9%

hááát...ahogyan ő akar:D ha nekem labdázni lenne vele kedvem, de ő mást akar akkor aztkell csinálni:D

udvaron amúgy labda, bot, fogócska, ilyesmik:D

lakásban pedig bírkózás és bújócska:D

2010. ápr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Akiteki ***** válasza:
51%
Az enyémek legjobban fogócskázni szeretnek. Meg labdázni is, csak nem mindig hozzák vissza, akkor mehetek én érte.:)
2010. ápr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
én az enyémmel szoktam labdázni fogócskázni (mindig cserélünk:P ) ha van nálla bot vagy labda én kergetem ha nincs nálla semmi elkezdek futni és ő kerget engem :D meg bírkózunk :D
2010. ápr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
labda, apportírozás, és "keresés":) eldugok tőle valamit, és kerestetem vele, megtalálja, visszahozza aztán dobom neki jutalomból, meg persze kap érte jutifalit:)
2010. ápr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

a bújócska nagyon jó.

de sajna mindíg megtalál:D

2010. ápr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a tacsimmal labdázom, mikor még fiatalabb volt, én hintáztam, ő meg ugrált utánam :D


a goldenemmel mindent lehet játszani... labdázni, műkacsát dobálni neki, rongyot, kötelet... lehet olyat játszani, hogy ő a rendőr, az unokatesóimmal mi vagyunk a bűnözők, menekülünk előle, és akit megérint az orrával, megy a ,,börtönbe", a lugasba :D

aztán van vele egy érdekes játékom.. megáll a lugas egyik felén, én a másikon, a kezemben labdával, műkacsával vagy ilyesmivel. Árgus szemekkel néz rám, aztán én eldobom a játékot, és kétoldalról utána vetjük magunkat :D persze ő mindig előbb ér oda :D

2010. ápr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!