Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek a 7 éves várandós...

Mit tegyek a 7 éves várandós kutyusssal?

Figyelt kérdés
A szomszéd Meg kért gondoskodjunka kutyajarol. Csak 2-3hetre menne rokonlatogatasra, de előtte elment az évi rendszeres haromnapos őr szolgálatra, ahova szintén nem vihette el.A kutyust imádom és ő is mindennap találkoztunk előtte, de egy kutya hogy ennyire sírni a gazdája után ez már nekem is fájó. A kutyus felé idős várandós és félek, hogy elveszti pici babáit. A rokonok nem szivlelik a kis kutyust, mert egyikük bokáját Meg csípte a fogaval,de amott annyira ügyes kutya, kár lenne érte mire Meg jönne a gazdaja.

2022. aug. 13. 04:12
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

7#-es hát elég le tudsz nézni bennünket.


Minket nem fog a törvény, ilyen esetben olyan helyen élünk és nem putriba, kicsit többre tartjuk magunkat.


A szomszéd kutyáját csak addig míg kapun belül van addig van jogomban kukkolni. Ez meg már kB. egy hónapja megtortent, elég baj van a fejben, ha én hessegetnem a szomszéd kutyusait, pláne ha már osszeragadtak, nagyobb kárt okoznek szegénynek.


Dugva dugnak a kutyák. Feregtelenitsük kívül belül. És valóban a patkányok is tudnak uriak lenni, ugyanúgy mint a tetű is a tiszta fejen szeret megtelepedni, de nekünk az sincs.


Eszünk van, ha nincs módunkban művelődni, csak szerintem mindenki úgymond rendkívüli helyzetbe kerül, be panikolhat kicsit.


Mint most én is, ez új helyzetben, és nem halmozzuk rakásra a kutyusokat mert a kölyök kutyus is készülődik leendő gazdajahoz, így marad a 3 öleb, a szomszéd kutyával, de külön udvarba. A nagy kutyus meg van kötve.


Nem bírja a 3 bol 2 kicsit Meg dugni, szóval eltero az ivarzasi magasság aki kettő esedékes lenne kinottek az ivarérett kort.


Még valami? Élvezem ahogy az emberi elme mire nem képes gondolni. Tisztelettel a nem kotekedoknek. És mindenkinek köszönöm a választ.

2022. aug. 14. 12:48
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Jó hát én most kiégtem
2022. aug. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Te mit szovtal kerdezo? Mert abbol adhatsz nekem is 😂😂😂


Tényleg egy utolsó putris vagy, láncon, tömegével az ivaros kutyàk. Ásd el magad. :)


Ja, es ivartalaníts vagy ha az nem megy, akkor vigyázz a szukádra tüzeléskor, ha az sem megy, akkor ivartalaníts vemhesen, ha az SEM megy, akkor ne tarts kutyát.


Kérdezem ismet. Gazdihoz orvos hogyan hogy készülődik a szaporitványod? Oltatlanul? Férgesen? Chip? Felir szam van?!

2022. aug. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha van olyan hogy tanyasi proli akkor azt hasznalnam rad. Nem bantasbol de az utolso megfogalmazasoddal kivivtad magadnak ezt a cimet
2022. aug. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

13# és 14#-re a válaszom a gazdája visszajött a 3napos őrjárat ről, a rokonoknak kijelentette vagy a kutya is vagy sehogy.


Te szegény pára nem tudom tudod-e egyáltalán

Mi az a szeretet.

2022. aug. 16. 01:04
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ki szegény pára?
2022. aug. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Folytatnám. Ezt látni kellene, legyen az utolsó putris vagy tanyasi proli, de egy kutya mindvégig hű akármilyen a gazdájához.


Neked 7#-res vagy 13#-as olyan szegény a lelki világod. Mondd miért kell le nézni a putrisokat miért kell lezned a szállási prolikat?


Te fel se tudod fogni mi itt a levegőn sokkal boldogabbak és szeretetteljesebbek vagyunk. Szívesen látnálak étellel itallal akár egy hónapra is.


Ami a jövőt illeti mi a levegőn bárhol fel találjuk magunkat legyen az putri, vagy szállás proli.


Mert ha mi szállási prolik nem nevelünk húsnak valót, tyúkot és tojást, élelmet, tejterméket, ti hamarosan nagyobb putriba fogtok kerülni, hogy azt el se tudjátok képzelni.


Majd amilyen kenyéren Meg haragszol, majd azon meg is bekulsz. Mert ha nem lesz gabona se fujhassatok a penzeteket is.

2022. aug. 16. 01:18
 18/27 A kérdező kommentje:
Én női egyed vagyok és ha ismered a mesét a bölcsről, akit egy buta fiatal szemközt köpött, a bölcs akkor sem haragudott meg. Hát én sem haragszom rád, mert a te legmelyebb fájdalmad csak a tiéd. Ezért viselkedsz így. De rajtad áll hogy megvaltozz, ha nem az is a te bajod.
2022. aug. 16. 01:24
 19/27 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha rád bízza a kutyáját, akkor kérjed el az állatorvosi könyvét, ha történne valami baj.

Ha nem akarod, hogy megtartsa a kiskutyákat, akkor ivartalaníttathatod most is (sürgősségi műtét). Hosszabb és nyugodtabb élete lesz, a kölyköket nem kell elhelyezni, nem lehet komplikáció a szülés alatt.

Ha akarod, hogy a kiskutyák megmaradjanak, akkor reménykedhetsz abban, hogy nem lesz komplikáció (valószínűleg nem lesz). Ha félidős, akkor nem akkor fog szülni, amikor éppen nálad van. A postaládába csúsztasd be egy állatmenhely elérhetőségét.

2022. aug. 16. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Mondjuk, így írás alapján, IQ-ból tényleg csak a földi munka elvégzésére vagy képes. Az írásod zavaros, összefüggéstelen, nyelvtanilag - nos- eléggé kifogásolható.


De tévedsz. Én nem azért nézlek le, mert földműves vagy. Azèrt nézlek le, mert végtelenül ostoba és műveletlen vagy, ezért kínzod az állatokat. Láncon tartod, szaporítod őket, nem kapjàk meg az alapvető állatorvosi ellátást. Kettőnk közül én nem vagyok képes egy àllat szenvedéseit végignézni, te pedig simàn. Nos, ki szereti vajon jobban őket….

2022. aug. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!