Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tiszavasváriak! SOS! Elveszett...

Tiszavasváriak! SOS! Elveszett várandós kutyusunk, mit tehetünk? Részletek lenn.

Figyelt kérdés
Örökbeadtunk egy terhes vöröses-zsemle színű tacskókeveréket. 3 nap után szólt az új tulaj, hogy "szerencsétlen körülmények között eltűnt az ő kutyusukkal együtt. Mit tehetünk 120 km távolságból? Nagyon aggódunk, már azt is bánjuk, hogy nem tartottuk meg :( Van tiszavasvári köztetek aki tudna segíteni esetleg a keresésben? A Kossuth utcában tűnt el. Azt sem tudom ott hány ház van... Bármelyik nap szülhet, nem juthatott messzire. Nem értem miért ment el, mikor mi találtuk azért vittük haza, mert láttuk, hogy 3 órája ül egy helyben az út szélén...
2009. okt. 1. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Hirdessétek fényképes hirdetéssel a kutyust minél több helyen! Internet, plakátok, állatorvosok, stb. Például ha ebbe a fórumba felrakjátok, akkor sok kutyás fogja látni: [link]
2009. okt. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Plusz még a helyi rádióban érdemes lenne bemondatni(nálunk mindig szívesen segítenek) és megkérdezni az illetékes sintért,menhelyet,hátha bevitték.
2009. okt. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kossuth utca a főút a városban. Valószinüleg a kisutcákban lehet, vagy ki tudja, merre ment.

Én vasvári mellett lakom. Szerintme lehetetlenség megtalálni, legfeljebb ha igen sokan keresnék.

Remélhetőleg vki befogadja, v lehet visszamegy.

2009. okt. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:( 5 rádiónak küldtem üzenetet,hogy olvassák be. 60 vasvári embernek írtunk iwiwen. Felkerült netb-ra is.. Remélem rátalál valaki, aki tudja, hogy keressük.. Köszönöm a válaszokat.
2009. okt. 4. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!