Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Máshol is ennyire sötétek az...

Máshol is ennyire sötétek az emberek, hogy a kapuhoz hozzák ismertetni a sétáló kutyájukat?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom felfogni mit gondolhatnak... kint van a tábla is, hogy a kutya a harap, de 5-ből 4 sétáltató odaengedi a kutyáját a kerítéshez, miközben az enyémek láthatóan védik a területüket. Igaz kistestűek, egy rottweilerhez persze nem vinné oda a spánieljét ismerkedni, de vicc, hogy naponta kell szólnom, hogy vigye a kapuból a kutyáját. Mi is járunk sétálni, de soha eszembe nem jutott odaengedni a kerítéshez. Volt, aki azt válaszolta, hogy barátkozni hozta, miközben enyémek vicsorogva ugatják az övét. 🤦‍♀️
2022. aug. 17. 09:07
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Sajnos ilyen végtelenül ostobák, igen.


Pl. A rendszeres esti séta arra megy ki hogy más járdájára elvisszük a kutyát konkrétan sz@ratni.


Addig persze az összes bezárt kutya végigasszisztálja a komótos sétát míg a kedvenc ki nem választja a neki szimpatikus járdát az ürítéshez.

Ezért minden estefelé kitör a környéken a téboly!

Őrjöngő kutyák......

2022. aug. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Nekünk két kutyánk van, szinte minden nap sételtatjuk őket. SOHA nem engedjük közel őket más kérítéséhez, akkor meg különösen nem, ha kutya is van. Hiába tűnik barátságosnak, sosem lehet tudni mit hoznak ki egymásból.
2022. aug. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennél csak az jobb, ha a gyereket viszik oda barátkozni.
2022. aug. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a kerítés mellett megy a járda, szóval sötétségtől függetlenül nem sok opció van, mindenképp a kapunál kell elmenni (vagy az úttesten sétálni a kamionok között).
2022. aug. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nálunk van lehetőségük kikerülni, de sokuk meg is áll a kapunál a kutyával, hogy "hagy barátkozzanak..."

Azt megérteném, ha nem tudna hova menni csak az autók közé.


Még ha barátságosan csóválna az enyém és ezt "hívásnak" vennék, azt valahogy megérteném, de hogy a kutya látványától kezdve láthatóan védik a területüket és ígyis idehozza a kutyáját, nem értem. Gyerekhez még nem volt szerencsénk így, de nem véletlen van kint a kutya harap tábla. Azt reméltem ettől a kutyások is kevésbé engedik majd ide őket, de hiába. Sétánál egyébként barátságosak vagy semlegesek más kutyákkal, csak a területüket védik.

2022. aug. 17. 10:24
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
Az utca közterület, ott arra viszi a kutyáját, amerre akarja. Ha te kutyáid nincsenek rendesen szocializálva, az nem az ő baja.
2022. aug. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Látom nagyon értesz a kutyákhoz :D területüket védik, a kerítés viszont az én tulajdonom és ahhoz engedik oda


Vannak területőrző ösztönnel rendelkező kutyák is, nem csak mindenkivel haverkodó labradorok.

2022. aug. 17. 10:57
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

6os, persze ott viszi ahol akarja, de ne engedje a hülye, h a kutyája beszagoljon a kerítésen. Nekem is volt ilyen, volt egy Malinoisom, nagyon okos volt és mindenkit szeretett kapun kívül.

De az idióta jött a kutyával, a kutyának hagyta h bedugja az orrát, meg is lett a baj és ő volt felháborodva és jelentett fel. Természetesen nem lett belőlle semmi, de a kutyának nem maradt szinte orra.

Szóval sok az ilyen hülye.

Azt is utalom, amikor sétálok a kutyákkal és odaengedik egy szó nélkül a saját kutyáját.

Múltkor is jött egy férfi, a kutyája rohant oda és közbe kiabálta, h nrm bánt. Én meg vissza neki, h az enyém igen (persze nem, csak a Yorkim nem szereti ha oda rohan idegen kutya. Azt se tudta mit csináljon.

2022. aug. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Egy ismerosom szivta meg, de ugyan ugy oda engedi a kutyajat es hagyja orjongeni.


Behuztak a labat a kutyanak. Szerencsere a gazda kint volt es raszolt a kutyara.


De ismerősöm nem tanult az esetbol.


Addig csinalja mig at nem lesz huzva a keritesen es szet nem lesz szaggatva a kutyaja.


Sajnos ilyen ostobak. Borzasztó.



Nekem se jutna soha eszembe oda engedni.


Mindig masik oldalra is teszem a kutyamat plusz inkabb a fuvon megyünk. Jobb szeretem teljesen kikerulni a kutyas keriteseket es tok mindegy hogy 5 kgos vagy 60 kg kutya orjong a keritesen belul.

2022. aug. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
18%
9# Szóval te sz@ratod a járdánknál a fűre a kutyádat!.....
2022. aug. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!