Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnénk a gyerekeknek egy...

Szeretnénk a gyerekeknek egy foxit, lenne is egy édes kutyus, de 8 hetes, és a farka nincs levágva, levágható még?

Figyelt kérdés
Sokan sokfélét mondanak.Van aki szerint igen,de csak állatorvos,van aki szerint nem,mert elfertőződi,nem gyógyul,nyitott gerinc,meghal,stb.
2010. szept. 23. 21:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Inkább ne vegyél semmilyen kutyát!

A kutya élőlény,nem hajasbaba,hogy a primitív elképzeléseid szerint alakítgasd.A természet nem véletlenül teremtette farokkal a kutyát.

És mit csinálsz vele,ha a drága gyerekeid ráunnak?Normális szülő gyereknek nem vesz kutyát!

2010. szept. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne csonkítsd meg a kutyát. Ez beteges dolog. Az a farok okkal van ott. Attól, hogy Neked úgy jobban tetszik az nem ok a csonkításra.

Ezt nem gondolhattad komolyan. Ha van gyereked akkor tudhatnád, hogy állatot NEM veszünk gyereknek csak ha megbízható!! De ha így kezded az állatbaráttá nevelésüket, hogy megcsonkítasz egy kutyát, mert szerinted úgy jobb(?!) akkor eleve elcseszett lesz minden.

Gondolj bele. Valakinek jobban tetszenél kisujj nélkül- bár a kutyának fontosabb a farok-, levágnád? Na ugye.

Édes az farokkal is. Más gazdinál. Nálad inkább akkor legyen ha törődsz is vele. De nem ez a törődés.

Akkor inkább fogadj be egy olyan gazdátlan kutyust akin végrehajtották ezt a borzalmat.

2010. szept. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem egy 7 éves foxim van és én kurta farokkal vettem.Aranyos és vicces, amikor csóválja a csutak farkát, szerintem ez fajta függő, hogy melyik kutyának milyen a standard-je...a foxi amúgy is vadász kutya...olvass utána hogy hol...de neked kell eldönteni.Az biztos én imádom így is az enyém..de imádnám úgy is.
2010. szept. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem szabad. Mért akarod levágni a farkát? A kutya farokkal születik úgy is haljon meg. Ha vki levágná a te farkad vagy melledet amid van gondolom annak sem örülnél. Ha zavar a farka akkor ne tarts kutyát!
2010. szept. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!