Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek egy nagy udvaros...

Szerintetek egy nagy udvaros családi háznál hány kutya az ideális? Most 3 Basset Haund van.

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 09:59
 1/6 anonim válasza:
100%

Szerintem max 3.

(legalábbis én többet biztos hogy nem tartanák)

2010. szept. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen, hogy nagy kertbe x kutya való...

Az a lényeg, hány kutyára jut időtök, mennyit tudtok ellátni, foglalkozni velük, anyagilag mennyi fér bele stb.

A kutyával sétálni kell járni, nem éppen ideális, ha egy kertben élik le az életüket.

Amúgy én 2-nél több kutyát nem vállalnék be, de inkább egy kutya párti vagyok. Persze ez szubjektív vélemény.

2010. szept. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyi ideális amennyit tudnak tartani normális körülmények között. Nekem volt egy ismerősöm akinek 7 bernáthegyije volt. De bírták etetni, ápolni őket. Mindegyik gyönyörűen nézett ki, okosak voltak. Betörő nem sűrűn fordult elő náluk értelem szerűen :D Mindegyiket vitték legalább kétnaponta egy egy órás sétára.
2010. szept. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs ilyen. Van akinél 0 van akinél 5. Meg a helyi állattartásra vonatkozó rendeletektől is függ azért. Ha mondjuk két kutyát enged, akkor a négy nem épp ideális, mert elég egy vita a szomszéddal és nézegethetsz.
2010. szept. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sztem max 3 :)

Nekem 3 németjuhászom van meg egy yorkim, de a yorkit el akarom ajándékozn i, mert sztem így is sokan vagyunk. Szóval én úgy gondolom h a 3 a max :)

2010. szept. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy megszabja az adott önkormányzat. Nálunk 3 kutyát lehet tartani max. engedély nélkül. Amúgy pedig ezen belül vagy kívül annyit ahényat el tudnak látni rendesen és tudnak vele foglalkozni és amennyit akarnak mert van akinek 10 kutyára is van pénze de csak egyet akar.
2010. szept. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!