Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam úgy hogy ne...

Hogyan tanítsam úgy hogy ne zavarjam össze?

Figyelt kérdés
Kiskutyám lassan 3 hónapos,tacsi.És elkezdtem tanulni vele az ilyen alap dolgokat mint pl hogy ül.Ez megy is szépen,nagyon hamar megtanulta.Tovább akartam menni és észrevettem hogy az új amit tanítani szeretnék neki az a pacsi,sikerült de pacsi után mindig lefekszik és ezt nem tudom hova tenni(nem ismeri a szót se amugy).Hogyan csináljam hogy ne zavarjam őt össze?még amúgy nagyon kis hiperaktív és gondoltam agyilag is jobb lefárasztani,de sokszor nem tud koncentrálni.nehezen tud rám figyelni,bármi eltereli kb
2022. aug. 27. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
37%
a 3 hónapos gyerekemet nem tudom megtanítani olvasni, sajnos nem tud rendesen koncentrálni
2022. aug. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%

Kár volt lepontozni az előzőt, mert - kis túlzással - erről van szó. :) Egy 3 éves gyerektől sem várhatod el, hogy 2 órát csendben ülve nézegesse a képeskönyvet, a kiskutyának is ennyi a figyelme, és igen, könnyen eltereli bármi. :) Tacsik okosak, elég határoztt fajta is, így nagyon jól teszed, hogy korán elkezdted tanítani. Megtanulta az ült, az szuper, mondjuk abból lehet a következő parancs a fekszik, és utána mehet a pacsi. De miért baj, hogy lefekszik pacsi után?


Nyakörv-pórázhasználat legyen a következő, lassan, türelmesen, nehogy megutálja, és lehet majd alapozni a láb melletti sétát, hogy ne húzzon, de ő egy kölyök elsősorban, ezt ne felejtsd el, többször, rövidebb ideig gyakoroljatok, hagyd játszani is! :)

2022. aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!