Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá anyámékat,...

Hogy vegyem rá anyámékat, hogy végre ne engedjék be a kutyákat a lakásba?

Figyelt kérdés
Anyámék állatbu.zik és hiába lakunk kertes házba az a két undorító kutya állandóan bent van.Mindkettő keverék és tök hülyék.De tényleg!!Anyám még kutyaiskolába is elvitte, de nem használt semmit.Engem már nagyon zavar én már nem is akarok kutyát úgy megutáltam őket.Ki-be engedi őket a mocskos lábukkal, arról nem is beszélve ha bent esznek.Sajnos még nem tudok elköltözni itthonról, hiába mondtam már nem akarom többet meglátni a lakásba őket,ezeket nem érdekli.Meg estére benn is alszanak mert ha betörnének akkor az udvaron megmérgeznék.Már nem bírom tovább egész életembe ez volt mindíg a hülye dögöket kerülgetni a lakásba.Le se szarják anyámék h. tavaly kifestettük az előszobát,de persze az állatok már lelakták.Esküszöm ezt már nem bírom, miért ilyen hülyék a szüleim????
2010. szept. 24. 18:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
70%
Te Úr Isten! Ez egy hülye! Az előttem szólóknak tök igazuk van,költözz el,így lesz jobb mindenkinek! Nálunk 3 kutya van,ki-be járkálnak,állandóan takarítanom kell,néha még bent is esznek,de lehet szájon csapnám a gyerekem,ha így beszélne.Eludlak képzelni,ahogy neki esel a szüleidnek.Én már falra kentelek volna!!
2010. szept. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Morfologus ***** válasza:

21:27 Ez jó volt :D


Kérdező te kurvä ostoba vagy :)

2010. szept. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
60%
Én meg a gyerekeket nem szeretem. Nem tudom, lesz-e valaha gyerekem, de ha lesz, nagyon remélem, nem olyan lesz, mint te. Hanem állatbarát. Ha pedig a gyerekem így nyilatkozna a kutyáimról, akik ugyanúgy a családom tagja, mint ahogy a gyerek is, igen fölkenném a falra. Lehet hülyének és degeneráltnak nézni, nem érdekel. A kutya abban különbözik az embertől, hogy bármilyen mocskosul bánnak vele, akkor is hálás marad. Ezt sok szülő még a saját gyerekéről sem tudná elmondani, mint ahogy rólad sem a te szüleid!
2010. szept. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
55%
hol laksz? Mond meg anyádéknak, hogy odamegyek egy ksi rendet rakni, de nem a kutyák körében.... és de te vagy a nyomorék, te undorító, bennt eszel, és te is összekened a lakást, még az ágyba is felengednek, gondolom a szüleid ideigire mész, miért nem zárnak ki a kertbe vagy dobnak neked a földre enni? Tanuld meg milyen érzés kutyának lenni, aztán okoskodj te bunkó paraszt hülye genya!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. szept. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

A megfogalmazásod, valóban provokatív, főleg egy ilyen fórumon.

Itt mindenki szereti az állatokat (én is).


Viszont a többiekkel ellentétben elfogadom, hogy vannak, akik nem. Ha elkerülik ezeket az állatokat és nem bántják őket, akkor nekem semmi bajom ezekkel az emberekkel. Rossz élményük is lehetett a kutyákkal pl., ahogy a jelen lévőknek úgy tűnik, hogy az emberekkel kapcsolatban volt rossz élményük.


És persze a szülők háza, de emberi mércével egy kicsit sem fontosabb a vér szerinti gyerekünk, mint a kutyáink? Inkább megteszünk mindent a kutyáinkért, de megkeserítjük a saját gyerekünk életét?


A kutyák a szülőké és nem a gyereküké. Ők tartoznak felelősséggel értük és nem más. Szerintem lehetne kompromisszumot kötni, ami mindkét félnek megfelel.


Ebben próbálj megegyezni velük:

- a kutyák kint egyenek

- becsüljék meg a munkádat annyira (pl.: festés), hogy nem engedik be sáros lábbal a kutyákat és ragasztanak fel olyan falvédőt, amit egy előző válaszoló ajánlott.


De ehhez normális emberek módjára kell leülnötök megbeszélni a dolgokat és nem hülyére venni a másikat. A szüleiddel amúgy sem beszélhetsz így.

Az ellen nem tehetsz semmit, hogy a lakásba ne engedjék be őket, de Hozzád is alkalmazkodniuk kéne kicsit. Mivel az ember gyereket is általában saját maga vállal és nem rákényszerítik.


Aki a kutyáját szereti csak, az ne vállaljon gyereket! Ráadásul nem tudom közületek ki szeret mocsokban élni, de én nem. Az állattartásnak pedig nem feltétlen kéne mocsokkal járnia.


Lehet a szülők utáltatták meg a kutyákat a kérdezővel. Szóval ebben a kérdésben mind a két fél ugyanolyan hibás.

2010. szept. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
70%

Majd mikor a saját valagadon szarsz eldöntheted, lesz e kutya a te házadban!

Semmi tisztelet nincs benned sem a kutyák sem a szüleid iránt, én gyűlölöm az ilyen embereket.

2010. szept. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Én inkább téged raknálak ki a lakásból nem a kutyákat.A szüleid normálisak hogy szeretik az állatokat..nem mint a gyerekük..
2010. nov. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

"utolsó, te többe nézel két kutyát, mint egy embertársadat?

elgondolkozhatnál azon hogy ki a nyomorék kettőnk közül"

igen ;) többe nézek két kutyát mint egy embertársamat,főleg ha az az embertárs olyan hülye mint te.vagy pont te vagy az ;)

2010. nov. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!