Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS Mit csináljak? Nagyon...

SOS Mit csináljak? Nagyon nagyon aggodom

Figyelt kérdés
van egy kis testű keverék szuka kutyusom 5 hónapos csak még és iszonyú dolog történt az én hibámból :( mentünk utazni és a szállitó boxba volt és mikor meg érkeztünk az adott helyre ,ekkor a mancsa valahogy be akadt a rácsba és nem hagyta hogy segítsek neki és össze-vissza ficánkolt és az egyik ujjáról le húzódot a körömnek a védő része nem tudom már minek is hívják de vérzik neki és fájj is neki de nem nagyon fájhat neki annyira mert szaladgál és nem sántit meg semmi csak nagyon aggodom érte és lelkiismeret furdalásom van hogy milyen szőrnyű dolgott tettem vele mertha nem lett volna a box akkor nem történt vólna meg :'( nagyon sajnálom és tanácstalan vagyok mit tehetnék érte?!nagyon imádom ,mégis mit tehetnék érte?eddig le fertötlenítettem meg be kötöttem de a kötést azt le szedi :( tegyek még valami mást vagy csak tól aggodom?köszönöm szépen a válaszokat.nagyon el vagyok keseredve :(
2010. szept. 24. 21:04
1 2
 11/14 Morfologus ***** válasza:
Én erre azt mondom bolhából elefántot. Elvégre körömnyirásnál (kutyákról van szó) is megesik hogy belevágnak, abból sincsenek komoly bajok. De nyugodtan vidd el dokihoz kérdező ha az megnyugtat, elvégre azért vannak, vagy egy telefon.
2010. szept. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
24%

"1 holnap elviszed dokihoz, hogy nem-e tört el a keze "


ezen mekkorát röhögtem :D

te milyen hülye vagy :)

2010. szept. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszokat.ma elvitem dokihoz és elég súlyos mert én nem látam nagyon mert nem nagyon engedte de színte az egész körme le vált és nem csak a fedő része :,( ezért a doki meg műtőtte neki még egy kicsit fáj neki de mostmár nem olyan vészes :)adot rá valami kenőcsőt meg antibiaktikumot,elég sokat fizettem érte de legalább nem szenved.köszönöm mégegyszer a válaszokat
2010. szept. 26. 19:29
 14/14 MME ***** válasza:

Egyáltalán nem bolhából elefántot. Azért, mert nektek szerencsétek volt, nem kell ebbe a hitbe ringatni másokat is. Én meg ezeket tapasztaltam, mi nem tudjuk az orvos helyett eldönteni, hogy mennyire súlyos, úgyhogy az a minimum, hogy elmegy. Egyébként a kérdező leírta, hogy mi történt a körmével, és elég súlyos volt, de mindegy.


Kérdező, hál istennek, hogy elmentél. Legközelebb is hívj fel egy dokit, hogy mi a véleménye, ha bármilyen kétséged van, majd ő elmondja, hogy be kell-e vinned vizsgálatra. Ez a minimum, hogy megkérdezed telefonon.

2010. okt. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!