Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák is képesek "bekattann...

A kutyák is képesek "bekattanni" és széttépni a gazdáikat?

Figyelt kérdés
A kérdés elméleti, nem provokatív, ezt kérem mindenki tartsa észben. Nemrég megnéztem a Nem című filmet, aminek ugye egyik fő témája hogy idomított állatok valami hatására úgymond bekattannak, és megtámadják a gondozóikat. Mivel érdekelt a téma, beleástam magam és azzal szembesültem, hogy számtalan ilyen eset volt már idomított állatokkal, mikor egy hang, szín, vagy akár szemkontaktus miatt vált egy idomított állat agresszívvá. A kérdés az, hogy ez kutyáknál is megtörténhet? Ha igen, mi váltja ki?

2022. szept. 4. 09:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
74%
Erre utalt tízes.. hogy fogalmad sincs miről beszélsz.
2022. szept. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
15%

Arról még igazán nem tehetek, hogy nem szeretem a kutyákat. Rajtam kívül még egy páran nem szeretik szintén. Ezért szerintem nem kéne azt mondani, hogy "Jaj, azt se tudod mi az a szeretet!" Ilyet állítani nem kéne úgy, hogy ne is ismered az illetőt.

Példának mondhatnám azt a kérdést is, ahol a Kérdező rálépett a malackájára. Írta is, hogy nem direkt volt, és hogy volt vele orvosnál is. De nem tudott az orvos rajta segíteni. De 100 valahány ember segítség helyett szétoltotta a Kérdezőt. Én természetesen a Kérdező mellett álltam.

Na, ez pontosan ugyanilyen. Tehát rám senki ne mondja azt, hogy nem tudok szeretni, csak azért, mert nem tartozom az emberek 80%-hoz, akik például szeretik őket. És igen, szerintem beteges, hogyha valaki a SAJÁT gyerekétől jobban szereti a kutyáját.

2022. szept. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
4%
Ja, és #9-es vagyok szintén.
2022. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
93%
Azzal nincs gond ha nem szereted a kutyát-ha nem tartasz. De ettől még nem érted a gazda és kutya közötti kapcsolatot azoknál akik szeretika kutyáikat.
2022. szept. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
70%
De ha nincs kutyád, nem is szereted a kutyákat, mégis mit keresel itt? Osztod az észt arról, amiről fogalmad sincs? Igazi ostoba emberi szokás.
2022. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
11%

Volt kutyám csak parvós lett. És bele is halt. 14 hétig élt.


#9-es vagyok.

2022. szept. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
43%

#17.


Ne te írtál rám privátba, és szintén ilyen hülyeségeket kezdtél el nekem írkálni?

2022. szept. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
82%

Tehát másfél hónapnál tovább nem volt kutyád, sosem volt kapcsolatod kutyákkal, tapasztalatod sincs a kutya tartásáról, neveléséről. De azért írkálsz ide. Nem te vagy a családod esze, igaz?


Mellesleg a parvo elkerülhető a cseppnyi figyelemmel és felelősség tudattal.

2022. szept. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
22%

#18.


Jaj, bakker... nem is tudtam, hogy te is itt vagy....

Amúgy igen, én voltam az.


19. Bevolt oltva ellene. Mégis elkapta.

2022. szept. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
59%

#20.


Ja. A macskának meg ha egy dudor van a hasán, akkor semmi más baja nem lehet, csak rák vagy daganat, igaz? XD

2022. szept. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!