Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák is képesek "bekattann...

A kutyák is képesek "bekattanni" és széttépni a gazdáikat?

Figyelt kérdés
A kérdés elméleti, nem provokatív, ezt kérem mindenki tartsa észben. Nemrég megnéztem a Nem című filmet, aminek ugye egyik fő témája hogy idomított állatok valami hatására úgymond bekattannak, és megtámadják a gondozóikat. Mivel érdekelt a téma, beleástam magam és azzal szembesültem, hogy számtalan ilyen eset volt már idomított állatokkal, mikor egy hang, szín, vagy akár szemkontaktus miatt vált egy idomított állat agresszívvá. A kérdés az, hogy ez kutyáknál is megtörténhet? Ha igen, mi váltja ki?

2022. szept. 4. 09:36
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
91%
Kedves #20, továbbra is, ha semmi tudásod nincs a kutyákról, de még csak nem is szereted őket, ahogy írod, mi a fenének vagy itt? Minek beszélsz olyan témában, amihez nem értesz? Továbbra is, ezt csak a nagyon ostoba emberek teszik. A legtöbben tudják hol a határ.
2022. szept. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
59%

Így van, ahogy a #22-es írja!

Hallgass rá #20-as, mert ha nem, akkor nagyon csúnya világ jön!

2022. szept. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

#23


Csúnya világ? 🤣🤣

2022. szept. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!