Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehet az, aki veszélyesen...

Mit tehet az, aki veszélyesen kezd bekattanni az egyedülléttől?

Figyelt kérdés
Az igazán veszélyes állapot akkor fogja el amikor egész nap azt látja, hogy senki nem méltatja válaszra az interneten. Emailban, Messengeren, és ez gyakran előfordul. Olyankor egyre betegesebb gondolatai támadnak. Ismerkedni meg képtelen másokkal hiába vágyik rá. Mit tehet az akivel ez van? Aki teljesen be van kattanva attól hogy egész nap nem ír senki sehol
2022. jún. 14. 15:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

Rákenyszeriti magát kilepni a komfortzonájábol.


En pl kimentem a b.zi nagy magányomban kulfoldre vendeglatozni. Napi 50 ember plusz munkatarsak plusz egyutt voltunk elszallasolva is tehát max akkor voltam egyedul ha kimentem boltba. Jót tett. Szocializalt párom is lett millio sztorik események is.

2022. jún. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
El kell menni pszichológushoz.
2022. jún. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
Szerezzen magának életet és ne akarjon másokon csüngeni. Akiknek van társasága, az sem attól stabil mentálisan, az csak annak a következménye.
2022. jún. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Pszichológus nem segített rajta. És még hivatalos ügyekben se mindig írnak neki vissza
2022. jún. 14. 15:33
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Azért nem mélatják választra, mert dolguk van. Ezen mégis mit kell megsértődni? Vagy azt várod, hogy mindenki 0-24ben veled foglalkozzon?
2022. jún. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De egyáltalán nem ír szinte senki se vissza, csak eszméletlen ritkán. Sokan egyáltalán nem
2022. jún. 14. 15:37
 7/21 anonim ***** válasza:
78%
Ne a neten éld az életed. Menj emberek közé.
2022. jún. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Már az kóros, hogy E/3-ban beszélsz magadról, nem neki van baja, hanem neked! Pszichológushoz kellene menni, tenni érte, hogy jobb legye!

Amúgy mi többen épp visszaírtunk itt neked, tehát annyira nem szar a helyzet! :)

Amúgy én se chatelhetek egész nap, ahogyan egy gyári munkás sem! Nővérem hetekre tűnik el fészbukról, mert gyerek van és totál kivannak. Szóval nem mások hibásak a helyzetedért, hanem te generálod magadnak ezt a szar érzést! Pl. elmehetnél bicózni vagy valami, de otthon bámulod a netet, hátha ír valaki. Te mikor kérdezted ők hogy vannak? Mikor hívtál te el valakit valahova?

2022. jún. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
47%
Voltál már pszichológusnál, hogy így meg vagy győződve, hogy nem segít?
2022. jún. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
38%

Az e/3 annyi embert idegesit. Annyira nem értik hogy miert az elvonatkoztatás.


Pelda

1. faradt vagyok

2. megesik hogy az ember fáradt

3. Keozeld el hogy fáradt vagy.


Keptelenek értelmezni miert beszélunk e2 e3 ban magunktol elvonatkoztatva

2022. jún. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!