Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanithatnám meg a kutyámn...

Tomi11114 kérdése:

Hogy tanithatnám meg a kutyámnak hogy enged parancsra el engedje azt a bizonyos tárgyat?

Figyelt kérdés
2013.08.10.

#Enged parancs
2013. aug. 10. 17:25
 1/3 Zoey28 ***** válasza:
Ha a szájában van az a bizonyos tárgy megfogod azt és miközben kiveszed a szájából mondod a parancsszót.ha már nálad van adj neki vmit amit nagyon szeret és nem kell megragnia pl virsli. Ezt gyakoroljatok el minél többször meglátod a végén menni fog :)
2013. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogom a labdát ,botot és amint elengedi,klikk és jutalomfalat.
2013. aug. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon hamar megtanítottam neki, amikor a labda nála volt egyszerűen mondtam neki hogy "Ereszd!" persze nem engedte el, szóval kivettem a szájából a labdát közben mondtam hogy ereszd, nem adtam neki semmi jutalomfalatot, csak megdicsértem, persze csak akkor amikor már éreztem hogy engedi el, nagyon könnyen megtanulta. Hihetetlen! Most már csak annyit mondok hogy Ereszd és le is rakja a földre szépen. Mindig megdicsérem utána! :)
2013. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!