Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás után a felfújhat...

Ivartalanítás után a felfújható védőgallér nektek bevált?

Figyelt kérdés
A védőruha nem opció mert leszed magáról mindent, az orvosi kemény gallérral szintén rossz tapasztalataink vannak.
2022. szept. 21. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Nekünk nem. Mi a baj a hagyományos gallérral?
2022. szept. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem valt be!!! Borzaszto volt. Pedig mindenki ezt ajanlgatta nekunk (kiveve az orvos), hogy milyen jo meg kenyelmes, hat nem.

Szerencsetlen kutya nem tudott benne normalisan lefekudni peldaul, igy nyilvan megzavarta a piheneset. Sima gallert adtam ra, amikor nem tudtam ra figyelni, de persze levettem rola sokszor, amikor csak tudtam. Nyilvan ez a galler se volt kenyelmes, de ez egy kenyszermegoldas, kibirta azt az x napot. Es legalabb normalisabban tudott benne fekudni.

2022. szept. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Ja bocsi, azt elfelejtettem irni,hogy nekunk az a felfujhato, fankra hasonlito gallerunk volt.

De leteznek mar puha gallerok, mint pl ez, ezt el tudom kepzelni, hogy mukodhet, csak en mar tobbet nem akartam kolteni:


[link]

2022. szept. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Mi olyat akartunk, de a boltban lebeszéltek róla.


Végül mi ilyet vettünk: [link]


Hát. Valószínűleg jobb, mint a sima orvosi gallér, de nyilván ez sem tökéletes. A kutyám utálta, amikor ráraktam, napokig mérges volt rám, szó szerint rám se akart nézni. :D Meg az első 3-4 napban nagyon szenvedett benne az alvással, volt, amikor ülve aludt el, vagy pedig úgy, hogy feküdt, de a fejét nem rakta le. De utána megszokta, hogy miképp lehet ezzel is jó pózban aludni, de az első napokban ezzel is meg volt a szenvedés.

2022. szept. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Mi is puha gallért vettünk. Valamivel azért jobb volt, mint a hagyományos.
2022. szept. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

A mi kutyánkat sajnos sokszor kellett műteni, talán 6-7 olyan alkalom is volt, amikor több hétig gallér kellett. Szemműtétnél pl. két hétig. Kizártnak tartottam, hogy a hagyományost hordja addig, ezért vettem a linken szereplőt. Háááát, vegyesek az érzések vele kapcsolatban. A szemműtétjével egyidejűleg levettek a hátáról egy csomót is, így a borotválás felcsúszott a nyakrészre. Ez a bigyó kissé sebesre dörzsölte neki a hiányzó szőr miatt, de feltételezem a sima is kidörzsölte volna. Annyiból jó, hogy ezzel talán kényelmesebben tudott aludni, de baromi nagy, mintha egy parabola antennával a nyakán szaladgált volna, viszont ez a látásban nem zavarta egyáltalán. Kissé talán nehéz is. Szóval ha valaki ilyet készül venni, mérlegeljen az olvasottak alapján.


[link]

2022. szept. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!