Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye ez Lymphoma kutyánál?

Ugye ez Lymphoma kutyánál?

Figyelt kérdés

Az van, hogy kedden észre vette az egyik doki, hohy a kutyusnak mindkét térd mögötti nyirokcsomója nagyon minimálisan meg van nagyobbodva. De mondta nyugodjak meg mert ilyen szokott lenni és szerinte a hétvégi hasmenéstől volt. Hát nem nyugodtam meg, elvittem rögtön egy másikhoz is ő is megnézte és azt mondta nyugodjak meg nem is igazán érzi annyira minimális. Kinyomta a bűzmirigyét a baloldali nagyon meg volt telve. Azt mondta attól is lehet. Azóta jött egy torokgyulladás kapott antibiotikumot. Ma is látta doki a jobbos nyirokcsomója már rendben van a balos még picit olyan de ő is azt mondta nyugodjak meg ha gond lenne az összes be lenne és ez is éppenhogy! Amúgy minden rendben.

Vélemény?


2022. szept. 24. 13:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Huu mondjuk így vissza olvasva a saját kérdésemet. Nem is tudom mit várok. 3 orvos is megnyugtatott. Elnézést, csak mindennél jobban szeretem a kutyámat! Nekem nincs senkim csak ő maradt.
2022. szept. 24. 13:46
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosoknak nem hiszel? Vidd még el párhoz, hátha megnyugodsz!
2022. szept. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mindig lehet mindegyik orvos "ellen" hallani valami ellenérvet! Hogy például egy kisállat az ő "hibája" miatt került veszélybe vagy éppen következett be a legrosszabb. Az az igazság, hogy nem szeretném kitenni ekkora stressznek már mert az sem jó. Bevallom egy kis megnyugtatást vártam, vagy esetleg tapasztalatot mert sajnos biztos van itt olyan gazdi akinek a kisállata szenvedett ebben vagy hasonló betegségben!
2022. szept. 24. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!