Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen kutya a...

Szerintetek milyen kutya a legmegfelelőbb számomra? Ha otthonülő tipus vagyok, és szeretek minden féle állatot de nincs max napi 4-5 órám?

Figyelt kérdés

Válaszotokat köszönöm!

:)



2022. szept. 27. 07:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Aranyhal. Az elvan egyedül , nem lesz depressziós, nem kell vele futni, sétálni, játszani, kutyakozmetikushoz járni, állatorvoshoz, stb.
2022. szept. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem erre voltam kíváncsi, de köszi! 😂
2022. szept. 27. 08:00
 3/17 anonim ***** válasza:
56%

“Csivava”

Zsebedben is elfér

Mondjuk ez nem kutya (szerintem) 😂

2022. szept. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%

Ha otthon ülős típus vagy, akkor neked nem való kutya. A kutyát le kell vinni reggel korán elvégezni a dolgát, foglalkozni kell vele, este későn is még kell neki egy eü séta, és napközben meg még legalább egy, de inkább két séta is szükséges. Legalább egy, de inkább két séta foglalkozós kell legyen: futtatni, labdázni, játszani kell vele. Ha nincs eleget foglalkoztatva egy kutya, akkor elkezd unatkozni, és akkor viszont feltalálja magát: kitalál magának játékokat. Ilyenkor szokták a szemetest kipakolni, és széthordani a lakásban, cipőket, papucsokat ellopni és szétrágni, bútorokat rongálni stbstb...

Szóval gondold át, miért és mire szeretnél kutyát.

2022. szept. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 qkker1 ***** válasza:
33%
Plüsskutya, elvan a polcon, nem eszi, nem szarik, nem hullik a szőre, nem kell sétáltatni.
2022. szept. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

A családnak volt már kutyája! Nekem meg kéne egy lelki társ,de nem barátbótló hanem akivel délutánonként tudok játszani, szeretgetni.

Tudom mivel jár a kutya tartás és ha nem is lenne minden nap napi három sétára időm van egy hatalmas kertünk is .

2022. szept. 27. 08:52
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

Bár a 4-es hozzászólónak teljesen igaza van, (és a többieknek is), szerintem egy Busset hound.

Nem tudom, ismered-e a Columbo c. régi sorozatot, -egy ballonkabátos kócos nyomozó a főszereplő-. neki van ilyen fajta kutyája.

2022. szept. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
82%
Szerintem ha utánanézel olyan kutyáknak, amelyeknek kevés a mozgásigénye és kertesházban élsz, akkor biztosan találsz magadnak egyet. Én inkàbb mopszira szavaznék, ha nagyon kutyát kellene mondanom.
2022. szept. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm,7 válaszoló nem ismerem de utánnanézek.
2022. szept. 27. 08:55
 10/17 anonim ***** válasza:
47%
Szívesen.:)
2022. szept. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!