Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen kutya a...

Szerintetek milyen kutya a legmegfelelőbb számomra? Ha otthonülő tipus vagyok, és szeretek minden féle állatot de nincs max napi 4-5 órám?

Figyelt kérdés

Válaszotokat köszönöm!

:)



2022. szept. 27. 07:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%
Mopsz, francia bulldog.
2022. szept. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ha érdekel és van rá kereted szóba jöhetne egy idősebb kutyus is. Velük jóval kevesebbet kell mozogni.


Egyébként 1.esnek. az aranyhalak társas állatok illetve horror drága a tartásuk,senkinek ne ajánlgasd mint egyszerű állat!!

2022. szept. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%

Esetleg egy idősebb mentett? Nekik már koruk miatt is alacsonyabb a mozgásigényük. Annyi, hogy ha ilyet veszel magad mellé, ne egy súlyosan traumatizált esélytelent válassz, mert rengeteg melód lesz vele, és lehet, hogy sose lesz megfelelő társ. Viszont vannak nyugisabb öregecskék, akik még szívesen elszundikálnak egy gazdi mellett az utolsó éveikben.


1-es, az aranyhal borzasztó nagy helyigényű, ráadásul egyedül nem tartható, mondjuk ha a kérdezőnek van egy kerti tava, esetleg...

2022. szept. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nem nincs😂

De édesapám szeretne

2022. szept. 27. 12:48
 15/17 anonim ***** válasza:
68%

Aranyhalhoz remek tippeket olvashatsz a halas kategóriában, ha apuka szeretne ilyen szépséget, csak ne a gömbakváriumi tartásból induljatok ki.

Kutyusból meg egy öregecske nyugis jó lehet melléd. Gyepiken, menhelyeken, fajtamentéseknél nézz szét, olvass jellemzéseket, kérdezd az egyesületet, nézz meg több helyet is. Nekem is mentettem van, remek kutya, nagyon kötődik. Ma itthonról dolgozom, és vagy a lábamnál fekszik vagy a kanapén, de amikor bent vagyok az irodában, akkor is nyugis, a szomszédok is megjegyezték már, hogy milyen nyugis, csendes, sose hallják.

2022. szept. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
32%
Mopsz, vagy valami bulldog. Azoknak nem nagy a mozgásigényük. Igazából a nyomott orrul miatt nem is bírnak túl sokat. Viszont a busset hound-nak igen. Cska olyan kis béndzsónak néz ki, de ő egy vadászkutya, sokat kell vele menni.
2022. szept. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
24%

Német dog

Lustáknak megfelelő mert meg lehet kutyagolni.

Mint egy póni akkora

2022. dec. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!