Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek miért ugatta meg?...

Szerintetek miért ugatta meg? ( elég meredek elképzelés )

Figyelt kérdés
Ma lent játszottam a parkban a kutyámmal, észrevettem, hogy 1 fiú áll egy kicsit távolabb és néz minket. Aztán leszólított, hogy nincs-e kedvem beszálgetni vele. Erre a kutyám úgy megugatta, hogy hallotta az egész környék. Pedig soha nem ugatott még senkire, bárkivel leálltam beszélgetni. Lehetséges, hogy érezte, hogy mit akiar és a másik gazdija nevében( a párom ) támadt neki? Tudom bután hangzik, de nagyon furcsa volt, mert még soha soha nem ugatott rá egyetlen emberre se az utcán.
2010. szept. 26. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Megérezte a negatív energiáit és ezért ugatta meg. Meg akart védeni tőle téged.
2010. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy azt érezte hogy te tartasz a gyerektől, nem bízol benne.
2010. szept. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Plaga ***** válasza:
100%
Azért a kutya nem buta állat. Vágja, ha valami nem kóser :)
2010. szept. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de nem tartottam a gyerektől, igazból még meg is sajnáltam, olyan zavarban volt. Nem tűnt rossz embernek egyáltalán.
2010. szept. 26. 21:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Pusztán a gyerek bizonytalanságát, félénkségét is megugathatta és nem a párod nevében hanem mint kutya aki védi a gazdáját. Ismered talán az érzést amikor le akarsz szólítani valakit de félsz, ez negatív sugárzás a kutyának.
2010. szept. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!