Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Miskolci...

Edit29 kérdése:

Mi a véleményetek a Miskolci dacos tacskó kennelről? Szálkásszőrű kaninchent szeretnék.

Figyelt kérdés

#Szálkásszőrű kaninchen tacskó #Miskolci dacos tacskó kennel
2022. okt. 4. 15:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%

A 850 ezret dragallom egy hobbi kutyaert, igen. Ez azert magyarorszagon egy tacskoert sok, talan ha tenyesztesre szannam, akkor ok. Kulfoldon meg tobbet is kiadnek erte, de nalunk ennyit biztos nem.


Amugy egyaltalan nem veszes a nevelesuk, itt az oldalon ugy irnak a tacskokrol, mintha maga lenne az ordog 🤣

Makacsak, valoban, de igazabol csak szabalyok kellenek es megfelelo szocializacio es tok jo kis kutya valik beloluk. Nem annyira nehez ez, mint ahogy azt itt eloadjak sokan.

2022. okt. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%

Nem a drágállásról van szó. Egy borzoi-ért adnék ennyit, egy salukiért meg kb 3-szor ennyit. Mert egyszerűen ennyi az áruk.


Egy tacskóért nem. Mert ők a piacon (értsd jól, nem szószerinti piac) nem ennyiért mennek, kész.

2022. okt. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%
#11 Ebben egyetértek, de a legtöbb lakótelepi tacskótartó szerint "annyira cuki", hogy tök alap szabályokat nem fektet le.
2022. okt. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%

En is lakotelepi tacskotarto vagyok :P


De ertem,hogy mire gondolsz amugy, persze, nyilvan, sokszor elbasszak a nevelest, de ebben az esetben meg annyira mindegy, hogy tacsko vagy mittudomen, csivava, az ilyen emberek kezeben az osszes kutya el lesz cseszve.

2022. okt. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 NTBS ***** válasza:
85%
850 ezer egy tacskóért elég sok.
2022. okt. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
63%

Sziasztok, én pont most kérdeztem egy hobbira árult kutyus felől, megtetszett aranyos kisfiú, ára 230e Ft, hát akkor marad ott.

Így képről aranyos kutyusok, biztos vhogy elérte ezt a címet. Ami számomra érthetetlen miért kell ennyi kutyus, rengeteg, és az átlag ember biztos nem fog a kutyusért több száz ezret kifizetni. Biztos ez a megélhetése azért van ilyen sok kutya, de ez már sajnos szaporítás hiába a mesteri cím, nem normális ez.

2023. ápr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Egy kennelből származó kutya ennyibe kerül. Ha szapitol veszed, akkor az allatorvosnál hagyod ott ezt az összeget, vagy épp a többszörösét.


Ne az ára tántorítson el, hanem amit az első pár kommentben írtunk róla.

2023. ápr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!