Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi üthetett a kutyàmba?

Mi üthetett a kutyàmba?

Figyelt kérdés

Mikor elhoztam nyár elején akkor volt hat hónapos, aranyos, nagy termetű kutya. Ül, fekszik, pacsi ment neki, csak nagyon ugràlt, de már arról leszoktattam. Játszunk velük rendszeresen, kapnak enni normálisan, nagy a telek, szaladgálnak egésznap. Három kutyám van összesen, a másik kettő tőle jóval kisebb, jól kijöttek eddig, játszottak, stb. A legkisebb kutyám most 7 hónapos, és ma neki támadt a nagy, és megharapta a fülét. Eddig ilyet soha nem csinált!

A nagy kutyám most lesz jövő hónapban egy éves, már ivarérett. Tervben van az ivartalanítás! Talán amiatt ilyen, mert most lett ivarérett?

A nagy kutyám Németdog keverék, a kicsi meg Jack Russel féle keverék, mindkettő kan.


2022. okt. 10. 12:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%
#10 jól van, fújd csak a kis nótádat. Gondolom a juhász bácsi is naphosszat karikákon keresztül ugráltatta a pulit, ha épp üresjárat volt, mert a birkák békésen legelésztek.
2022. okt. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
55%

A juhász bácsi mellett a kutya állandóan munkában van. Gondolom hány kutyát képeztél ki terelésre...


Nyuszika, nem baj, ha nem értesz hozzá, csak akkor ne oszd a nem létező észt!

2022. okt. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
54%
#12 Jaj istenem, csak ne tudnád, most mennyire félrenyúltál. Nem is mondok már semmit, gondolom te vagy a Hungária Puli Klub elnöke - mondjuk akkor a stílusból felismertél volna, mennyit kutyáztam életemben.
2022. okt. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
54%
A nyuszikázással meg elmész te a ... De hát ez van, amikor elfogynak az érvek. A tények makacs dolgok, amikor küzdeni nem lehet, jön a dedó.
2022. okt. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A puli, mint terelő kutya manapság... Ne röhögtess. Az valóban nem dolgozik a nyáj mellett, ebben igazad van. Én a valódi juhász kutyákra gondoltam.
2022. okt. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem sok dolgozik nyáj mellett, igenis vannak olyan pulik (és mudik meg pumik), amelyek nevelve vannak erre, sőt, rengeteg tanyán még mindig munkakutyák, valamint olyan is van, ami az ilyen jellegű foglalkoztatás mellett még kiállításra is megy. Jó terelőösztönű és megfelelően nevelt puli még baromfiudvarban is hasznos. De érdekel, mit tartasz "valódi" juhászkutyának, mert ugye ha éppen békésen együtt legel a nyáj, akkor neki is csak feküdnie kell, meg ugrani, ha valamelyik elcsámborog.
2022. okt. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!