Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől koroghat folyton kiskuty...

Mitől koroghat folyton kiskutyám gyomra?

Figyelt kérdés

Amúgy nem látom rajt, hogy beteg lenne, csak feltűnően sokat korog a hasa, aminek nem tudom, hogy mi lehet az oka.

Légyszi ne írjátok, hogy azért mert éhes, mert kap elegendő kaját.


2010. szept. 27. 14:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
szerintem is kell neki féreghajtó. tejterméket nem adsz neki, ha jól láttam a felsorolást. attól még koroghat a pocakja. illetve állatpatikában van egy por ezt javaslom, a bélflóra helyes működését állítja be: [link]
2010. szept. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
milyen fajta?
2010. szept. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
me pit bull akkó tom mért
2010. szept. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
westie
2010. szept. 27. 20:48
 15/18 anonim ***** válasza:
a westie fajta hajlamos az ételallergiára. milyen tápot adsz neki?
2010. szept. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
előző vok, ja látom, pro plant kap enni. lehet a csirkehúsra allergiás. hasmenése nem szokott lenni? vagy hányás előfordul?
2010. szept. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Pro Plan lazacos junior tápot kap, pont azért mert tudom, hogy hajlamosak allergiára. :S Lehet, hogy a tápváltás zavart be neki. Mert váltottam Pro Planról Acanára, dehát úgy láttam, hogy az Acana meg szorulást okozott neki, és valamikor akkor kezdett el a pocija is zavaros lenni, úgyhogy 4-5 napja inkább visszaálltam a Pro Planra. (most már nem is váltogatnám többet) De a haskorgás már kb. az Acana óta tart. Hasmenése szerencsére nincs, a múlt héten mondjuk egyszer hányt (előtte meg utána sose), de akkor lehet nem esett jól neki a kutyaszalámi (Dalmi kölyök)
2010. szept. 28. 20:04
 18/18 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 14:43 KÉRDEZŐ


Távol álljon tőlem, hogy beszólok, csak nem tudom, hogy milyen válaszra számítasz?? - "Neem, nincs semmi baja, minden kutyusnak korog a gyomra egész álló nap, néha azzal játszom, hogy statisztikát vezetek a napi korgásokról". - NEM. ilyen választ nem fogsz kapni. nyilván valami gondja van...

2010. szept. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!