Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Titeket is üdvözöl reggeli...

Titeket is üdvözöl reggeli első megjelenéskor a kutyátok?

Figyelt kérdés
mikor új nap reggelén először találkozunk, mindig jön ujjongva a családi kiskutya, pedig nem is engem fogadott el gazdinak hanem inkább anyumat. hozzá engedelmesebb, ő szavára jobban hallgat stb. de ilyenkor jön egy sort felugrálni, lehet engem is kutyatesónak hisz vagy nemtudom
2022. okt. 15. 22:44
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
egy 6 éves kutyáról van szó szóval nem kölyök, bőven kialakulhattak szokásai
2022. okt. 15. 22:45
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Persze, bármilyen állatod lenne így tesz, még egy hörcsög is.
2022. okt. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
én nála tapasztalom először ezt
2022. okt. 15. 22:58
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Igen, mert örül, hogy nem haltál bele az alvásba.
2022. okt. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
Az csak falkaoszton, nem udvozles. Az emberek miert nem tisztelik a tudomanyt?
2022. okt. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Persze☺️
2022. okt. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Igen, de nekünk egy kényelmes, 4 éves kutyahölgyünk van. :-) Általában a férjem kel hamarabb, akkor még a legtöbbször nem kel fel a kisasszony az ágyáról, fekve csóválja a farkát (nagyon cuki, amikor ilyen fánkba tekeredve fekszik majd kiveri a saját szemét, annyira csóválja, de fel nem kelne :D Aztán kb. fél óra múlva én is kijövök a hálószobából, van, hogy nekem is csak csóválós műsort ad elő, de van, amikor a hátára hengeredve kér has-simit, de ha odaguggolok mellé simán visszaalszik a fejét a kezemre/combomra támasztva. :D Aztán kicsit később bejön a szobába, nagy nyújtózkodások közepette, bújik, kéri a simit. És a reggeli Korpovitját. :D Ha kevésbé álmos akkor be szokott menni a férjemmel a nappaliba, a férjem ilyenkor az íróasztala mellett ül és kávézik/reggelizik, a kutya meg odaül mellé, és simizteti magát. :D
2022. okt. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Idős kutya, nézi van-e valami a kezemben, ha semmi akkor le se xar :-)
2022. okt. 16. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
38%

7-nek: 2x el kellett olvasnom, mert azt hittem a kutya ül az iróasztal mellett és kávézik...

A mi kan kutyánk a család férfitagjait üdvözli a keglelkesebben, taláb mert a család bőtagjai picit

2022. okt. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
91%
Nőtagjai, tartókodóbbak
2022. okt. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!