Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Titeket is üdvözöl reggeli...

Titeket is üdvözöl reggeli első megjelenéskor a kutyátok?

Figyelt kérdés
mikor új nap reggelén először találkozunk, mindig jön ujjongva a családi kiskutya, pedig nem is engem fogadott el gazdinak hanem inkább anyumat. hozzá engedelmesebb, ő szavára jobban hallgat stb. de ilyenkor jön egy sort felugrálni, lehet engem is kutyatesónak hisz vagy nemtudom
2022. okt. 15. 22:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
93%
Persze, hogy üdvözöl. Ő ébreszt minden reggel, úgy, hogy bököd az orrával, belebujik a nyakamba, megpuszilgat :) akkor mondom neki: jooooo reggelt es nagy orommel a nyakamba ugrik (mindezt az ágyban fekve) ;)
2022. okt. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
16%
Engem még egy nyomorult csótánybogár sem üdvözöl a sötétség által leplezett kicsinyke szobámban, amely megcsömörlött már a magányosságom mindenféle áporodott teljességében.
2022. okt. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Ágyas tóni ***** válasza:
100%
Nekünk akutyánk valamikor az ágynál ugrál hogy keljünk fel. Ha leviszem a szemetet és visszajövök akkor is úgy ugrál.
2022. okt. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az agyamban alszik,en ebresztem. Puszilgatom olelgetem csokolgatom. Amstaff.
2022. okt. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!