Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyám megevett nagyon sok...

Kiskutyám megevett nagyon sok füvet, és most nagyon zavarja őt, hogy a torkán akadt, hogyan segítsek rajta?

Figyelt kérdés

Hörög, vagy nem tudom, talán inkább öklendezik. És nyálat köpköd ki. De inni nem akar.

Ha adnék neki enni (jutalomfalatot esetleg), az segítene?

Nagyon szeretném, hogy abbahagyja, mert látom rajta, hogy nagyon zavarja és hallgatni is rossz.


2010. szept. 27. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg jutalomfalattal, de ha amiatt hörögne, mert a torkát piszkálja, akkor inna rá
2010. szept. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a kutyák azért esznek füvet hogy a fölös gyomorsavat utána füvestül kihányják. vszeg mostanra már meg is tette.
2010. szept. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egész nap ezt csinálja... Sose volt még ilyen.
2010. szept. 27. 17:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy van a kutyus? Talán próbálkozz pár falat kenyérrel, hátha az leviszi.

Az öcsémnek egyszer halszálka akadt a torkán, és pár falat kenyér segített...

2010. szept. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mégsem ez a baja... Szegény elkapott valami vírust, vagy nem tudom... Az a hörgés inkább köhögés, bár ebben sem vagyok biztos, és sok nyálat öklendez ki. De szerencsére eszik és iszik sokat. Köszönöm a válaszokat :)
2010. szept. 28. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!