Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért agresszív a francia...

Miért agresszív a francia bulldogom ?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap a kutyám (másfél éves francia bulldog) le harapta a macikája gomb szemét ki akartam venni a szájábol és majdnem meg harapott , sokszor veszek ki ilyesmi dolgokat a szájábol mindig meg harcolunk de eddig ilyent nem csinált , illetve egy két hónapja kicsit mintha agresszív lenne , nem brutálisan de már volt olyan egyszer kétszer hogy rá "mordult" a családban valakire , rám ez előtt még soha sem . Mit csinálják ? :( Tudnátok nekem tanácsot adni ? Kutya iskolára nincs pénzem sajnos!

A válaszokat előre is köszönöm! ❤️



2022. okt. 18. 08:54
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Miért kell ilyen le kezelő tapló módon beszélni a másik emberrel ? Ezt meg lehetett volna fogalmazni NORMÁLIS HANGNEMBEN IS nem a gyereked vagyok !! És hidd el nem egesznap csak verem a nem létetező f*szom otthon ,reggeltől estig dolgozok ! Nem itélkezni kell ! Le írtad hogy kutya suli , mondtam hogy nem tudom vállalni , akkor mi az isten faszáért kellett ilyen le kezelő módon válaszolni ??
2022. okt. 18. 12:09
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen a gazda olyan a kutya ugyebár…:)
2022. okt. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, úgy gondolom normálisan írtuk le hogy mi a probléma. Erre te csak kifogásokat keresel. Máshogy nem lehet a viselkedésén javítani. Ha reggeltől estig dolgozol akkor eleve mennyi időt tudsz vele naponta foglalkozni? Az elhanyagoltság okozhatja.

Az meg hogy a segítségre ilyen hangnemben reagálsz téged minősít.

2022. okt. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért hagyod neki, hogy így viselkedjen? Miért nem tanítod meg, hogy pl. köpje ki azt, ami a szájában van, ha rászólsz? Meg kellene nevelni!


És igen, ha te nem tudod nevelni, akkor ahhoz segítség kell. És nem hagyni, hogy egyre rosszabbá váljon.


Őszintén, ha nevelni nem tudod és kutyasuliba sem akarod vinni, miért kellett a kutya? Tudom, mert divatkellék...

2022. okt. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
14%

kérlek szard le az összes falkavezér bullshitot!! nem igaz és csak bántod vele a kapcsolatotokat! ember és kutya között nincs falkavezérség.


[link]

2022. okt. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 NTBS ***** válasza:
100%
Neveltetés, genetika stb.
2022. okt. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
De ha ennyit dolgozol, minek kellett neked kutya? Raadasul olyan fajta, amihez penz kell, sok penz.
2022. okt. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Hat, marpedig a “rendes eltartáshoz” a kutyasuli is hozzá tartozik…
2022. okt. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!