Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 hetes kutyusomnak hullik a...

7 hetes kutyusomnak hullik a szőre eléggé . Ez mennyire normális ? Dokinál voltunk minden rendben vele kérdeztem tőle de nem mondott rá semmi konkrétat Valakinek valami tapasztalat ezz kapcsolatban ?

Figyelt kérdés

2022. okt. 26. 19:36
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

9/10 te mégis kivel szórakozol ?

Te honnan tudod,hogy én alkalmatlan vagyok ? Talán személyesen ismersz ? Tudod milyen körülmények között élek ? Te itélkezz magad felett meg az ismerőseid felett ! Söpörgess a házad táján ! És hogy én miért adok pénzt az legyen az én dolgom ne a tiéd! Én a véleményedet nem kértem,szóval ide ne kommentálgass !Legalja vagy te,hogy itt osztod az eszet pláne így... Keress magadnak más elfoglaltságot ! Köszi !

2022. okt. 27. 12:10
 12/17 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem ÁLLATKÍNZÁS az mikor bántsuk az állatot !!!!! Mikor fájdalmat okozol neki Vagy rossz körülmények között van ! Nagy állatkínzó lehetek,ha kutyusom egyszer sem sírt éjjeleztem vele a földön aludtam vele esélyt sem adtam,hogy sírjon! A 4 éves shitzum meg azt hiszi a kölyke szóval mindegy csak felhúzom magam !
2022. okt. 27. 12:21
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

A kutya elszakítása a legfontosabb fejlődési szakaszban, amikor még az anyja mellett a helye, komoly bántásnak számít. Egy életre kihat a kutya fejlődésére, mentális egészségére. Ez tömény állatkínzás! Az meg, hogy ezért még fizetsz is, csak azt mutatja, hogy mennyire gerinctelen vagy és mennyire felelőtlen.


A shi-tzud is tk nélküli szaporítvány keverék, igaz? Azt is kis pénzért vetted, igaz? Ott is volt állatkínzás, nem?

2022. okt. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó persze ütöm verem őket 😂😂😂 nevetséges,hogy már ennyire nagyon okos vagy az állatkínzás nem nálam kezdődik megnyugtatlak.Ha nem én.. megvette volna más. Tömény állatkínzás hát akkor adjál fel emiatt 🤣😂 kész röhej amit itt már okoskodsz .Gerinctelen akkor lennék ha így ojtanák minden olyan embert,aki ,,apró" pénzért vásárol egy keverék kutyát . Már pedig nem én vagyok az egyetlen..Persze a schitzum is aprópénzes tk nélküli szar akit ki kell dobni a kukába ugye ? Előttem lennél úgy megvernélek beszarnád magad na az lenne az igazi állatkínzás !!!! Tudd hogy hogyan írj velem és mással aki hasonló tk nélküli gazdi !!!!!!!
2023. febr. 16. 19:50
 15/17 anonim ***** válasza:
10 vagyok. Kutyus hogy van?
2023. febr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Szia kedves 10-es nagyon jól van ilyen izgő mozgó kutyusom még nem volt ♥️😂 mindeeeent szétrágott amit ért kapott..már 5 hós csatolnák képet de nemtudom hogy kell 😓
2023. febr. 20. 20:13
 17/17 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jól vagytok, akkor jó huncutka🥰😁
2023. febr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!