Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudnák csinálni hogy a...

Mit tudnák csinálni hogy a kutya ne hányjon az autóba?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy amikor autóval megyünk szegénykém minidig rosszul lesz és hány. Szeretném hogy ne legyen ilyen baja. Mit tudnék tenni?
2010. szept. 28. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Legjobb tudtommal ha a kutyát autóval vagy busszal akarod szállítani, akkor előtte pár órával ne adj neki enni. Ha ennek ellenére is kijön belőle, akkor az orvostól kérj nyugodtan tanácsot.
2010. szept. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első ne adj neki az utazás elött 3-4(vagy egy kicsit több) órával kaját, csak vizet.
2010. szept. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát én egyszer olvastam valamiről amitől a kutyák jól érzik magukat az autóban (nem fordul fel a gyomruk meg ilyenek)

csak sajnos már nem tudom hogy mi az asszem valami gyógyszer de már nem emlékszem. Az állatorvos segíthet.

2010. szept. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kedves 15:41-es remélem ha beteg leszel kidobnak téged az utcára,hogy lehetsz ilyen? és ha nem tudsz normálisat írni akkor meg minek írsz?
2010. szept. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
:)
2010. szept. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2010. szept. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok kutya hozzászokik az autózáshoz, de nem mindegyik. Nekünk is ez volt a problémánk (most is ez), megkérdeztem az állatorvost, hogy adhatok-e neki Daedalont, de nagyon nem javasolta, írt helyette egy Cervenia nevű állatgyógyszert erre a problémára. Valóban használt, de nagyon drága volt. Utána viszont hónapokig nem hányt a kutyi az autózásnál (igaz, nem sokat visszük, csak ha muszáj)aztán sajnos visszatért a hányhatnékja.
2010. szept. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!