Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy elütött kutya minden...

Egy elütött kutya minden esetben meghal? Vagy van remény a felépülésre?

Figyelt kérdés

2022. nov. 8. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Attól függ, milyen sebességgel, hogyan ütötték el és milyen gyorsan került állatorvoshoz... (Jé, pont, mint ember esetében...)
2022. nov. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

Egy különbség van: az állat az elpusztul. Ahogy a nő szül, a tehén meg ellik, nem pedig fordítva.

A gólya figyelő kamerákat ki kell kapcsolni, mert szegény kisgólyák "meghalnak" a viharban.

Amikor meg lát valaki az úton egy balesetet, akkor meg nem mentőt hív, hanem elkezd kamerázni, hogy pusztulnak el az emberek.

Bolond világ, és bolond benne lassan mindenki.

2022. nov. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Nekem úgy lett kutyám, hogy 60nal éjszaka elcsaptam, amikor a főutón kóborolt. Egyik lába szilánkosra tört, azt amputálták is, több bordája repedt, néhány szerve is sérült. Es azt mondták ezzel még meg is úszta. Rohantam vele orvoshoz, azonnal műtötték is. Nem volt szivem menhelyre adni, hamár megnyomorítottam szegényt. De nagyon életvidám, mozgékony 3 lábú katona :D


Tehát a válasz: Túlélheti, de orvosi segítség kell hozzá

2022. nov. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Több tényezőtől függ, de nem minden esetben halálos ítélet.
2022. nov. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Dehogy, ha úgy megy át rajta a kocsi, sokszor "megússzák" egy töréssel, amiből meg tökéletesen felépülnek.


Ismerek egy kutyát, aki így járt és egyáltalán nem lehet látni a mozgásán, sőtt agilityzik is.

2022. nov. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Amikor embert üt el egy autó ott se hal meg mindenki.
2022. nov. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ sérül e belső szerv, illetve van e belső vérzés. Nagyon nagyon függ ettől. Egy nagy macskámat ütötték el a szemem láttára úgy hogy berepült az árokba és megmaradt, már nem is biceg. Kézből etettem meg minden a szobában egy hónapig. Az volt a szerencséje hogy a farát csapta meg egyébként szinte azonnal kihúzta volna a görcs.
2023. jan. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

van rá esély, 40% szerintem,

minél hamarabb vinni kell állatorvoshoz.

2023. jan. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!