Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyaiskolát válasszuk...

Melyik kutyaiskolát válasszuk Szegeden?

Figyelt kérdés

Eljutottunk addig, hogy már kutyaoviba járhatunk. Tapasztalatokat szeretnék, illetve hogy melyik szegedi kutyasuli milyen oktatási módszert alkalmaz. Először ovi, majd engedelmes tanfolyam van tervben.


Az én kutyám egy érzékeny labrador kölyök. Nem szeretném a rángatós, fegyelmezős módszert egyetlen alkalommal sem alkalmazni nála.

Sajnos nem nagyon van rálátásom, a kutyás ismerőseim nem járnak sehová. Akiket meg ismerek 2 kutyasuliból oktatót, természetesen a saját módszerükre esküsznek.


Megköszönök minden tapasztalatot, véleményt. Szegedtől 20-30 km távolságban más suli is szoba jöhet.



2022. nov. 10. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Nem ismerem a kornyeket, de akkor olyan sulit keress, ami pozitiv megerositessel dolgozik es akkor ott jo esellyel nem lesznek durva modszerek.
2022. nov. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok iskola van Szegeden. Nekem egyikről sincs tapasztalatom, így sajnos nem tudok segíteni, viszont most nagy botrányok vannak a Kebtanoda Kutyás egyesületnél, mert állítólag olyan jól sikerült egy golden retriever büntetése, hogy a kutya ott a helyszínen azonnal meghalt. Az elmondások alapján agyonverték és megfojtották. Most vannak is civil kezdeményezések, hogy végleg bezárjon az az iskola.

Sajnos több hasonló eset volt már ott. Más ismerősöm mesélt ilyet, hogy ott a tanfolyamon lefojtással büntetnek mindenért és volt, hogy majdnem végleges lett a dolog és csak percek után tért magához a kutya.

2022. nov. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2. nagyon köszönöm! Az ilyenektől féltem. Ez nagyon durva.
2022. nov. 11. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!